Чому Джіджі Хадід відмовляється дати шанс Леонардо Ді Капріо

52

Незабаром у модельному світі не залишиться жодної дівчини, яка б у якийсь період не зустрічалася з Леонардо Ді Капріо. Оскароносний Лео любить обраниць з модельною зовнішністю та й ще набагато молодший за нього самого. Але поки що всі його відносини з моделями не закінчилися нічим серйозним. Якраз нещодавно Ді Капріо розлучився з 25-річною Камілою Морроне. Але серце Лео недовго було вільним. Ходять чутки, що він божеволіє від Джіджі Хадід. Але 27-річна модель не поспішає відповідати актору взаємністю. Так які ж насправді стосунки у Джіджі Хадід та Леонардо Ді Капріо і чому модель, за чутками, відкинула актора?

Чи є щось між Джіджі Хадід та Леонардо Ді Капріо

Лео п’ять років зустрічався з Камілою Морроне. І розлучилися вони зовсім недавно. Але подейкують, що актор дуже швидко закохався знову. А турбує серце та думки Ді Капріо знаменита красуня Джіджі Хадід. Але сама модель, схоже, не відчуває того ж Лео. Адже вона його відкинулаяк пишуть у західній пресі

А зробила це Джіджі не просто так. Кажуть, що на рішення не вступати у відносини з Ді Капріо вплинули подруги Хадід. Серед них, до речі, багато тих, хто раніше вже зустрічався з Лео та на власному досвіді знає, що це таке. Це і Келлі Рорбах, і Жизель Бюндхен, і Ерін Хізертон, і Тоні Гаррн, і Ніна Агдал та інші знаменитості. Ходять чутки, що, наслухавшись історій подруг, Джіджі вирішила не поспішати і не приймати залицяння Ді Капріо.

Втім, Джіджі та Леонардо все одно проводять час разом. Щоправда, це не романтичні зустрічі чи побачення, а тусовки у колі спільних знайомих. Хтозна, до чого приведе навіть таке спілкування. Може, Джіджі ще передумає.

Читайте також:  Дорофєєва відреагувала на хейт через її весілля з Кацуріним

А як же теорія шанувальників про вік партнерок Лео?

Аналізуючи всі стосунки Леонардо Ді Капріо, яких, до речі, було чимало, фанати дійшли висновку, що для актора особливе значення має вік його обраниць. Так, Лео завжди зустрічається тільки з дівчатами, яким ще не виповнилося 25. Це може здатися просто збігом. Але не тоді, коли 100% випадків підтверджують цю теорію.

Джіджі Хадід у квітні цього року виповнилося 27. Невже заради моделі Лео готовий порушити свою традицію? Тим більше, інсайдери, які тісно пов’язані з модельним бізнесом, зазначають, що Джіджі «надто зріла для свого віку».

Залишається тільки чекати подальшого розвитку подій, якщо, звичайно, вони взагалі розвиватимуться у Джіджі та Леонардо. Стеж за улюбленими знаменитостями разом із нами.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я