Голод загрожує дітям Південного Судану

33

ООН попередила, що дві третини населення країни перебувають під загрозою сильного голоду.

Голод загрожує дітям Південного Судану.  Фото: Safari Consoler/pexels.com

Голод загрожує дітям Південного Судану: 1,4 млн неповнолітніх громадян тут страждатимуть від недоїдання. Загалом голод через повені, посуху та збройні конфлікти в країні загрожує 8 млн жителів цієї країни.

Початок сильного голоду, який торкнеться більше половини населення країни, експерти прогнозують на період із квітня по липень 2023 року. «Голод та недоїдання зростають у районах Південного Судану, які постраждали від повеней, посухи та конфліктів, і деякі громади, ймовірно, зіткнуться з голодом», — йдеться у повідомленні ООН.

Голод загрожує дітям Південного Судану 2023 року.  Фото: Ahmed Akacha / pexels.com

Єдиний спосіб боротьби з наслідками голоду, упевнені автори доповіді, — це гуманітарна допомога, яка має надходити до країни на «постійній основі». Крім того, в ООН впевнені, що необхідні заходи щодо адаптації до зміни клімату.

Голод у Південному Судані може вибухнути на тлі одразу кількох критичних чинників для його мешканців. Як повідомило видання NEWS.com.au, серед них збройний конфлікт, погані макроекономічні умови, екстремальні кліматичні явища і ціни на продовольство і паливо, що стрімко зростають. Крім того, останнім часом експерти ООН наголосили на скороченні фінансування гуманітарних програм.

Голод загрожує дітям Південного Судану: країні потрібне «миробудування»

Міністр сільського господарства та продовольчої безпеки Південного Судану Джозефін Лагу заявила, що останні висновки, подані на недавньому брифінгу, «викликають занепокоєння» і уряд має зосередитися на «миробудуванні» для розв’язання кризи в країні.

В іншій доповіді, опублікованій у четвер, агентство ООН з гуманітарного реагування повідомило, що більше мільйона людей постраждали від злив і повеней у 36 округах. Серед них Аб’єї (Abyei), який є спірним у конфлікті між Південним Суданом та Суданською республікою.

Південний Судан більше половини свого існування провів у стані війни. Так, під час п’ятирічного внутрішнього збройного протистояння, яке закінчилося у 2018 році, загинуло майже 400 тис. громадян цієї країни.

Читайте також:  Кількість бідних в Індії скоротилася вдвічі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :