Навальний скаржиться на відновлення одиночного ув’язнення та хвороба

42

Він перебуває у тюремному таборі в особливо суворих умовах за передбачуване шахрайство. Противник Кремля Олексій Навальний скаржиться на проблеми зі здоров’ям та відсутність ліків.

 

Навальний скаржиться на відновлення одиночного ув’язнення та хвороба

Згідно з його власними заявами, противник Кремля Олексій Навальний, який перебуває в ув’язненні в російському тюремному таборі, знову був замкнений в одиночній камері і має проблеми зі здоров’ям.

31 грудня адміністрація в’язниці призначила йому загалом 15 днів поодинокого ув’язнення – на покарання за те, що він вмився вранці на кілька хвилин раніше, повідомив Навальний через свою команду в Instagram. За інформацією, це вже десятий одиночний висновок з того часу, як його було переведено до виправної колонії № 6 у Мелеховому приблизно за 260 кілометрів на північний схід від Москви минулого літа.

Адвокат Навального Вадим Кобшев написав у Твіттері, що його клієнт захворів і страждає від спеки, ознобу та кашлю. До цього часу не було можливості забезпечити його ліками. Прихильники Навального переконані, що причини неодноразового переведення 46-річного ув’язненого до одиночної камери є лише приводом для того, щоб зламати його волю.

Сам опозиційний політик, відомий своїм почуттям гумору, сказав, що вперше з дитинства проспав Новий рік – бо правила одиночної камери передбачають постільний режим із 9 години вечора. “Загалом, я задоволений”, – додав він. “Інші люди платять гроші за те, щоб якось незвично відсвяткувати Новий рік, а я отримав це безкоштовно”, – сказав він.

Навальний перебуває у в’язниці особливо суворих умовах за передбачуване шахрайство. У травні минулого року суд підтвердив вирок дев’ятирічного ув’язнення. У світі його вважають політичним ув’язненим та найжорсткішим критиком кремлівського лідера Володимира Путіна.

Читайте також:  Півтора мільйони турків у Німеччині зможуть проголосувати

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я