Навального перевели із СІЗО: що чекає на опозиціонера?

20

Навального перевели із СІЗО до приміщення камерного типу. Про це повідомив сам опозиціонер.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз у колонії за політичними звинуваченнями, кілька разів потрапляв до штрафного ізолятора (СІЗО). опозиціонер повідомляв, що його переводили до ізолятора зокрема за те, що він відмовлявся мити паркан. Тепер Навального перевели із СІЗО до приміщення камерного типу (ПКТ). Що це означає і що чекає на політика розповіли провідні Stratera Show на радіо «Голос Берліна» Дмитро Губін та Дмитро Варламов.

Багато хто, до речі, запитує, як Олексій Навальний, перебуваючи у в’язниці, може передавати на волю свій вільний голос Дуже просто — через адвокатів, тому що Олексій Навальний втратив згідно із законом належну зустріч із дружиною. Нині ми дізнаємося чому. Але адвоката до нього зобов’язані пускати, тож пускають.

Навального перевели із СІЗО: що повідомив сам опозиціонер?

«Вітайте, подолав ще один щабель сходів тюремного порушника.

– Навальний, зберіться, йдемо на пораду ваших вихователів.

Так я дізнався, що маю пораду вихователів. Ними виявились п’ять похмурих ментів і блондинка з яскраво-червоними гострими нігтями довжиною сантиметрів 7. До неї я про всяк випадок намагався близько не підходити, боявся.

Чекав, що оголосять щось на кшталт: “Вирішено, що за вашу погану поведінку зараз вам вирвуть серце”. Але все було не так погано:

– Засуджений Навальний, ви запеклий порушник, загін суворих умов утримання недостатній для вашого виховання. Рада вихователів рекомендує перевести вас у приміщення камерного типу.

Тож тепер я в ПКТ. Пояснюю, що це.

Зек у російській колонії сидить у загальному бараку. Зек, яким адміністрація в’язниці дуже незадоволена, сидить у СІЗО, у камері, де нічого немає і все заборонено, але там можна тримати лише 15 діб. Тому для зеків-порушників існують суворі умови утримання: барак, що замикається, з якого не випускають, і багато всяких обмежень.

Читайте також:  Жителі Америки милуються вогненним сонячним затемненням

А для ще більш запеклих є ПКТ. Це звичайна тісна камера, як СІЗО, тільки можна мати з собою не одну книжку, а дві, і користуватися тюремним кіоском, щоправда, на дуже обмежену суму.

Справжнє ж невимовне скотство, в якому миттєво впізнається Кремль, який керує всією моєю відсидкою в ручному режимі, сталося з моїм побаченням.

Тривале побачення з родичами мені було покладено відразу після приїзду в зону, але мені його не дали, сказали, чекайте на чотири місяці. Я чекав.

За три дні до побачення мені оголосили про переведення в суворі умови, а там побачення раз на півроку. Чекайте. Я чекав.

Мати з батьком уже сумки зібрали, хтось із дітей мав приїхати, Юля. І ось до побачення чотири дні, і мені оголошують про переведення до ПКТ. А там тривалих побачень взагалі нема. Тож не буде в мене більше побачень, а адміністрація радісна, догодила начальству.

Ну, ставитимуся до цього філософськи. Вони це роблять, щоб змусити мене мовчати. Значить, мій найперший обов’язок який? – Правильно, не боятися і не мовчати.

До чого й усіх закликаю. За будь-якої зручної нагоди агітуйте проти війни, Путіна та Єдиної Росії. Усіх обіймаю».

Навального вбивають таким чином

Дмитро Губін: Тепер, чи ти знаєш, що таке ПКТ?

Дмитро Варламов: Я думаю, це чергова абревіатура з тієї дивної мови співробітників СІЗО. Але я гадаю, що це приміщення камерного типу.

Дмитро Губін: Абсолютно вірно. Воно відрізняється від СІЗО лише тим, що там можна не одну книжку мати, а дві, і користуватися тюремним кіоском, хоча вона дуже обмежену суму, про що сьогодні нам повідомляє Олексій Навальний.

Читайте також:  Екс-президент Медведєв загрожує ракетами Берліну

Дмитро Варламов: Але, судячи з його повідомлення, найстрашніший наслідок його перекладу полягає в тому, що йому фактично забороняють бачитися із сім’єю. Йому забороняють довгострокові побачення, тому що в СІЗО людина може провести 15 діб, а навіть у тій колонії, де вона знаходиться, все-таки засудженим дозволено проводити побачення. Але якщо ж людина потрапляє до ПКТ.

Дмитро Губін: То раз на півроку, а не на чотири місяці, як він чекав після приїзду в зону. Ось так тягнеться час. Тобто повне відчуття, що Навального вбивають таким чином, таким повільним, знущальним способом. Починаєш вірити, що записи з камер відеоспостереження, які у Навального абсолютно всюди дають потім подивитися одному мешканцю Кремля, який продовжує традицію товариша Сталіна, що вночі кіно подивитися нову серію з Навальним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я