Напад у дитячому садку на півдні Китаю: 6 жертв

14

Напади на вихованців дитячих садків чи школярів – не рідкість у Китаї.

 

Напад у дитячому садку на півдні Китаю: 6 жертв

6 людей було вбито і ще 1 поранено в результаті нападу з ножем у дитячому садку на півдні Китаю. Як повідомила державна газета «China Daily» з посиланням на поліцію, у понеділок після нападу як підозрюваний був заарештований 25-річний чоловік. Напад стався у місті Лянцзян (провінція Гуанчжоу).

Серед жертв, як повідомляється, були вихованці дитсадка, а також вихователі, повідомила державна газета «Пекінські новини» з посиланням на неназване джерело. У заяві місцевої поліції йдеться про «навмисний напад». Жодних інших подробиць спочатку опубліковано не було. Ці повідомлення викликали жах та гнів у соціальних мережах Китаю. Інтернет-користувачі питали, чому такі криваві акти продовжують відбуватися. Інші вимагали суворого покарання передбачуваного злочинця.

Суворі заходи безпеки

Насправді напади на вихованців дитячих садків чи школярів – не рідкість у Китаї. У попередніх злочинах злочинці хотіли помститися суспільству за уявну несправедливість і часто обирали найслабших членів.

Саме тому в Китаї вже давно існують суворі заходи безпеки у школах та дитячих садках. На входах стоять охоронці. Батькам, родичам та іншим особам зазвичай не дозволяється перебувати на території школи чи дитячого садка. Вони можуть лише висаджувати та забирати своїх дітей біля входу.

Читайте також:  Сильні підземні поштовхи трясуть північ Пакистану: у столиці Ісламабаді землетрус досягає магнітуди 6,8, за даними влади. Сьогодні о 21:28

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я