Більше нема діючих бункерів у NRW

8
В даний час у землі Північний Рейн-Вестфалія немає діючих громадських сховищ. Більше немає бункерів у NRW – Це підтвердив Бундесанштальт фюр Іммобілієнауфгабен (BImA), який відповідає за всю Німеччину.

Щоправда, досі існує 48 притулків із так званим зобов’язанням цивільної оборони – тобто, власники мають надати їх у разі кризи, і федеральний уряд може використовувати їх як бункери. Однак ці приміщення “фактично не готові до використання”.

На думку BImA, причиною цього є ухвалене у 2007 році федеральним урядом та землями рішення відмовитися від колишньої концепції захисних споруд та звільнити бункери від зобов’язань із цивільної оборони.

Після закінчення холодної війни експерти передбачали сценарій збитків без часу попередження, тому притулки не могли забезпечити достатню безпеку населення, пояснили у Федеральному відомстві цивільної оборони та допомоги за стихійних лих (BBK).

З початку війни на Україні Федеральне міністерство внутрішніх справ доручило двом федеральним відомствам вивчити питання про те, чи можна за рахунок яких коштів повернути бункери, пов’язані з цивільною обороною, у робочий стан.

За даними BImA, інвентаризація, представлена ​​у березні цього року, показала, що реактивація можлива. Тривалість та витрати залежать від необхідного рівня захисту. Існує чотири різних рівня захисту, починаючи від захисту від уламків та уламків як найнижчого до захисту від ядерної небезпеки. Точніша інформація поки що неможлива, оскільки оцінка ще триває.

З потенційних притулків у NRW 18 знаходяться в адміністративному окрузі Дюссельдорф, 12 – в окрузі Арнсберг та 10 – в адміністративному окрузі Кельн.

Проте майже 600 притулків цивільної оборони, які були визначені по всій країні, далеко не достатньо для захисту населення всієї країни, каже експерт з бункерів і керівник центру документації у колишньому «урядовому бункері» в Бад-Нойєнахр-Арвайлері, Рейнланд-Пфальц, Хайці Холлундер .

Читайте також:  Росія готується до тривалої війни

Приклад – Ессен: У цьому промисловому мегаполісі, який під час Другої світової війни зазнавав масованих бомбардувань через свою збройову промисловість, за даними міської влади, колись було близько 1300 бомбосховищ. Більшість бункерів зараз виведено з експлуатації та засипано. З 19 високих бункерів лише два, як і раніше, належать місту, та й ті вже не збереглися, пояснили у місті.

Бункер, збудований у 1960-х роках для уряду землі Північний Рейн-Вестфалія в Урфті в Ейфелі, також давно не існує: держава вже покинула його в 1993 році як альтернативний штаб на час кризи. Його було продано приватному підприємцю і знову відкрито як місце зберігання документації у 2009 році.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я