Ензимний пілінг

14
пілінг

Не секрет, що правильне очищення – одне з базових правил для збереження красивої та доглянутої шкіри. Але дійсно якісно очистити шкіру, без використання відлущувальних засобів неможливо. Одним із найкращих засобів для такого глибокого очищення є ензимний пілінг. Про те, що це і в чому плюси такої процедури ми зараз і поговоримо.

Чим хороший ензимний пілінг?

Якщо порівнювати з іншими методами очищення, наприклад, пілінгом із фруктовими кислотами або скрабом з абразивними частинками, у ензимного пілінгу є низка переваг.

  • По-перше, будь-який відлущувальний засіб з абразивними частинками дряпає шкіру, пошкоджуючи її. Це особливо помітно у власників сухої або дуже тонкої шкіри. Таке пошкодження може лише спровокувати подразнення або висипання, особливо, якщо шкіра проблемна. Пілінг на основі ензимів не містить твердих частинок. Його принцип очищення максимально щадний – ензими руйнують зв’язки між відмерлими лусочками і шкірою, завдяки чому вони легко відходять, не пошкоджуючи здоровий шар шкіри.
  • По-друге, цей спосіб очищення універсальний – його можна використовувати і на чутливій, і на проблемній шкірі. Крім того, пілінг підходить і для будь-якої пори року, навіть для літнього періоду, коли скрабування під забороною.
  • По-третє, ензимний пілінг сприяє уповільненню росту волосся на обличчі, що може стати гарною підмогою і подовжити проміжок до наступної епіляції.
  • По-четверте, використання такого пілінгу сприяє тому, що інші косметичні процедури приносять більший результат. Це відбувається тому, що шкіра отримує глибше очищення, ніж під час використання абразивних засобів. Чому? Тому що тверді частинки абразиву не можуть проникнути в пори і прибрати відмерлі частинки шкіри звідти, а ензими прекрасно справляються з цим завданням. Тому всі наступні засоби, які наносяться на шкіру, проникають у неї глибше і діють ефективніше.
Читайте також:  З'їж мене: аромати, які допоможуть схуднути

Пілінг, крім іншого, підходить для використання навіть вагітним жінкам, оскільки у нього нетоксичний і гіпоалергенний склад.

Щоб отримати від процедури ензимного пілінгу максимум користі, найкраще відвідати першу процедуру в салоні у сертифікованого косметолога. Спеціаліст не тільки якісно проведе очищення, а й допоможе підібрати комплексний догляд для Вашого типу шкіри.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я