Найочікуваніші ігри – серпень 2023 року

23
компютерні ігри

Останній місяць літа, розробники повертаються з відпусток і радують нас новими релізами. На які дати варто чекати найбільше?

Baldur’s Gate 3

 • Реліз: 3 серпня
 • Платформи: РС

Рольова гра у світі настолки Dungeons & Dragons, яку розробники багатообіцяюче називають “вершиною можливого на сьогоднішній день у сучасних RPG”. Грати можна за одного з готових персонажів із продуманим характером та історією або скористатися найдокладнішим редактором, у якому крім 15 рас і традиційних зовнішніх атрибутів, ви знайдете налаштування родимок, шрамів і навіть геніталій. Залежно від вибору головного героя проходження відчуватиметься по-різному, оскільки зміниться склад супутників і зустрічних NPC, а також зміст сцен, у які зашита реакція на зовнішність персонажа.

Мозок протагоніста вражений личинкою іллітида, що пожирає розум, і яка водночас розкриває цікаві надздібності. І перший вибір, який потрібно буде робити, – чинити опір темряві всередині себе або пуститися берега, щоб поборотися за безмежну владу, сіючи навколо себе невиправдану жорстокість. Гра відкриває масу можливостей для взаємодій з навколишнім світом і персонажами, які його населяють: можна не тільки заводити приятелів і ворогів, а й крутити романи аж ніяк не платонічного характеру. Очікуємо одну з найкращих RPG останніх років?

Atlas Fallen

 • Реліз: 10 серпня
 • Платформи: РС, PS5, XSX

Ще одна RPG, у якій гравцям також нададуть можливість налаштування персонажа, а потім відправлять рятувати людство від гніту занепалих богів. Помічником героя на цьому шляху стане чарівна рукавичка, в якій міститься мудрий дух: він не тільки дарує магічні здібності, але й дає підказки, куди далі рухатися за сюжетом. Світ гри складається з шести великих піщано-пустельних локацій – регіонів, якими гравець буде переміщатися, з величезною швидкістю ковзаючи по піску, як на серфі, завдяки все тій же рукавичці. Взагалі мотив піску пронизує весь геймплей: можна піднімати з-під товщі піску цілі пласти або корисні предмети, використовувати силу піску під час бою, матеріалізувати з нього різні види зброї, які можуть “перетікати” один в один прямо під час сутички – і, треба сказати, має все це дуже ефектний вигляд.

Читайте також:  Срібний скарб епохи вікінгів знайшов археолог-аматор у Норвегії

Gord

 • Реліз: 10 серпня
 • Платформи: РС, PS5, XSX

Похмура слов’янська стратегія, в якій вам доведеться піклуватися про виживання племені Світанку: розвивати громаду, освоювати території, видобувати ресурси і будувати житло – і все це в фентезійному світі заборонених земель. Могутній бог Велес наразив нечисленне населення, що вижило в цих місцях, на страшну небезпеку: у спробах зупинити руйнування природи людиною він зайшов надто далеко і викликав з іншого виміру страшних демонів під назвою Жахи. Тому, розвиваючи слов’янське суспільство, вам доведеться протистояти не тільки зовнішнім ворогам, а й моторошним монстрам, але іноді, в ім’я виживання, доведеться йти у них на поводу.

The Texas Chain Saw Massacre

 • Реліз: 18 серпня
 • Платформи: РС, PS4, PS5, XBO, XSX

Кривавий хорор за мотивами однойменного культового фільму жахів 1974 року. Як героя можна вибрати одного з п’яти маніяків, серед яких знаменитий лиходій “Шкіряне Обличчя”, або одну з п’яти жертв. Завдання перших – винищити всю компанію молодих людей, а других відповідно – вижити і втекти з дому мучителів. Творці гри дуже шанобливо поставилися до оригіналу, що надихнув їх, у розробці локацій, і фанати франшизи обов’язково знайдуть багато знайомих деталей в інтер’єрі лігва маніяків. Крім крові та розчленування місцями гра перетворюється на інтелектуальний квест, наприклад, коли потрібно здогадатися, який предмет оточення допоможе вибратися з пастки або як не потрапити в неї.

Immortals of Aveum

 • Реліз: 22 серпня
 • Платформи: РС, PS5, XSX

Магічний шутер від першої особи. Ваш герой на ім’я Джак – член ордену бойових магів, які ведуть Вічну війну за панування над магією і спокій у фентезійному світі Авеума, де існує три види магії – синя (магія сили), червона (магія хаосу) і зелена (магія життя). Більшості магів підвладний тільки один колір, а ось ваш герой опанував усі три види, тож, як водиться, уся надія тільки на нього. У бою Джаку доступні 25 заклинань, зокрема атакувальні та захисні, які при вмілому використанні покликані привести його до перемоги. За розробкою гри стоїть нова студія Ascendant Studios, що складається з ветеранів розробки серії Call of Duty і Dead Space.

Читайте також:  Чому пошук Google у Європі більше не показує карти

Sea of Stars

 • Реліз: 29 серпня
 • Платформи: РС, PS4, PS5, XBO, XSX, NS

Олдскульна рольова гра з піксельною графікою, яка сюжетно є приквелом колись популярного платформера The Messenger. У Sea of Stars двоє Дітей Сонцестояння, об’єднавши сили, вступають у боротьбу з монстрами, породженими жорстоким алхіміком. У підсумку виходить досить емоційна історія з безліччю характерних персонажів і захопливих головоломок. У систему покрокового бою розробники додали механіки своєчасних натискань, які збільшать силу атаки або ступінь захисту; використання заклинань і можливості парних атак. А якщо бої набридли, можна сповільнитися і зайнятися риболовлею, приготуванням їжі, пограти в настолку або відвідати таверну. Незважаючи на двомірне оточення, герої отримали більшу свободу переміщення світом: можна плавати по воді, дертися вгору по кручах, хапатися за уступи і мотузки.

Може бути цікаво

 • Atomic Heart: Annihilation Instinct (2 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX) – Доповнення для Atomic Heart, яке покаже, що сталося з цим антиутопічним світом після фіналу гри.
 • Moving Out 2 (15 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX, NS) – Друга частина симулятора переїзду з повноцінним онлайн-режимом на 4 особи, нові рівні, нові герої та все та сама мета: віднести речі з локації в автомобіль за відведений час.
 • Fort Solis (22 серпня/РС, PS5) – Науково-фантастичний горор, дія якого відбувається на Марсі. У наявності глибокий сюжет, дослідження клаустрофобія локацій і постійне лоскотання нервів.
 • RIDE 5 (24 серпня/РС, PS5, XSX) – Ще більш реалістичний мотосимулятор.
 • Blasphemous 2 (24 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX, NS) – Жорсткий екшн-платформер із цікавою боївкою та стилістикою.
 • Armored Core VI: Fires of Rubicon (24 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX) – Сучасна інтерпретація серії Armored Core.
 • Goodbye Volcano High (29 серпня/РС, PS4, PS5) – Кінематографічна пригода про кохання і зміни з небінарною особистістю в головній ролі.
 • Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case (29 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX, NS) – Ізометричний детектив із самим Еркюлем Пуаро в головній ролі. У цій частині необхідно вирушити до Лондона для розслідування викрадення картини з портретом Марії Магдалини.
 • Under The Waves (29 серпня/РС, PS4, PS5, XBO, XSX) – Гра про підводника, який тоне у власному горі.
 • War Hospital (31 серпня/РС, PS5, XSX) – Стратегічний симулятор військового госпіталю.
Читайте також:  Google запускає аудіокниги – без щомісячної абонентської плати

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я