Хлопчик чи дівчинка: чи можна самостійно визначити стать дитини?

210
вагітність

Чи справді можна з’ясувати, кого ви чекаєте, без допомоги лікарів?

Коли люди діляться новиною про вагітність, з усіх боків сиплються питання про стать малюка. І люди століттями намагалися передбачити стать немовлят самі, через що ця тема обросла міфами. Чи справді можна з’ясувати, кого ви чекаєте, без допомоги лікарів?

Пульс малюка

Один із найпопулярніших міфів пов’язаний із частотою серцевих скорочень дитини в утробі матері. Нібито пульс понад 140 ударів на хвилину характерний для дівчаток, нижче – для хлопчиків. Але, як показало дослідження 2006 року, цей показник стать малюка не визначає. Із 966 немовлят на терміні 9 тижнів середній пульс становив 154,9 у хлопчиків, 151,7 – у дівчаток.

Розмір і форма живота

Кажуть, що дівчатка поміщаються майже біля ребер мами, а про хлопчика можна говорити, якщо живіт випирає знизу. Насправді на локалізацію впливає, яка це вагітність за рахунком, зріст, вага і вік матері та м’язовий тонус.

Зміна харчових уподобань

Згідно з одним міфом, під час виношування дівчинки мамі хочеться солодкого, а якщо вона їсть багато солоного, то носить хлопчика. Але тяга до певної їжі виникає через гормональні зміни, місце проживання або як спроба організму заповнити дефіцит поживних речовин.

Тяжкість ранкового нездужання

Дехто стверджує, що виражений токсикоз вказує на дівчинку. Як показало міжнародне інтернет-опитування, жінки, які народили дівчаток, справді частіше почувалися погано вранці. Однак зробити однозначні висновки не можна, необхідні подальші дослідження.

Печія

Кажуть, що маму мучить печія, якщо вона носить дівчинку. Є дані, що на важку печію часто страждають мами дітей з пишною шевелюрою, проте про зв’язок печії і статі малюка інформації немає.

Читайте також:  Як підготуватися до свята з мінімальними витратами для бюджету

Зовнішність мами

Є повір’я, що дівчатка “крадуть красу” матері, а під час виношування хлопчика шкіра стає гладкою і блискучою. Ніякого підтвердження цьому немає. Також неможливо довести, чи дійсно дівчатка “забирають” силу волосся і нігтів мами. Рівні гормонів у мам хлопчиків і дівчаток не настільки різняться, щоб робити такі висновки.

Груди

Польське дослідження 2011 року підтвердило твердження, що у мам хлопчиків сильніше збільшуються груди під час вагітності.

А ось інформація про те, що під час виношування хлопчика соски й ареоли більш виражено темніють, – міф. За пігментацію відповідає меланін, а він зі статтю малюка ніяк не пов’язаний. Не корелює зі статтю дитини і колір лінії, що з’єднує лобок і пупок.

Інші “тести”

Дехто “перевіряє” стать дитини за допомогою хитання обручки, переливання сечі з харчовою содою та зміни ваги чоловіка (нібито, якщо в нього “фантомна вагітність”, то ви чекаєте на дівчинку). Однак нічого спільного зі статтю малюка ці дані не мають.

Достовірно дізнатися, у вас буде син чи донька, можна тільки в лікаря – у 10 тижнів за допомогою аналізу крові або на 20 тижні шляхом УЗД.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я