Набула чинності вимога для подорожуючих з Китаю

21

У зв’язку зі швидким зростанням кількості випадків захворювання на коронавірус в Китаї, Німеччина вводить обов’язкове тестування для тих, хто в’їжджає в країну.

 

Набула чинності вимога для подорожуючих з Китаю

Подорожі з Китаю тепер мають надати негативний тест на коронавірус перед в’їздом до Німеччини.. Суворіші правила в’їзду діють з півночі у зв’язку з масовою хвилею коронавірусу в Китаї та побоюваннями щодо нових різновидів вірусу.

Захворілі повинні представити негативний тест, зроблений трохи більше 48 годин тому. Достатньо провести експрес-тест на антиген. Тестування проводиться силами авіакомпаній.

Після приземлення мандрівники також зможуть проходити вибіркову перевірку на вимогу влади. Німеччина, як і інші країни, хоче перевірити стічні води літаків з Китаю на можливі нові варіанти коронавірусу. Таким чином Німеччина виконує спільні рекомендації країн ЄС.

Гонконг виключено

З цією метою у п’ятницю федеральний кабінет міністрів вніс поправки до постанови про в’їзд. На додаток до виділення так званих зон з варіантами вірусу, тепер також можуть бути визначені зони, в яких «існує ймовірність появи варіанта вірусу, що викликає занепокоєння» з відповідними обмеженнями на поїздки. За даними Інституту Роберта Коха, ця класифікація діє для Китаю (за винятком Гонконгу) з 0:00.

Міністерство закордонних справ Німеччини (AA) зараз радить утриматися від поїздок до Китаю. В даний час кількість випадків зараження там знаходиться на найвищому рівні з початку пандемії, а китайська система охорони здоров’я перевантажена, йдеться в рекомендаціях АА щодо подорожей та безпеки.

.

Читайте також:  Каспаров не вірить в інсценування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я