На пропалестинській демонстрації поранено трьох поліцейських

8

Під час розгону незаконної пропалестинської демонстрації в поліцейських полетіло каміння та пляшки. Трьох поліцейських поранено.

На пропалестинській демонстрації поранено трьох поліцейських

На пропалестинській демонстрації поранено трьох поліцейських

Під час розгону незаконної пропалестинської демонстрації в поліцейських полетіло каміння та пляшки. Поранено трьох поліцейських, одного з них довелося доставити до лікарні.

Представник поліції Зьорен Цимбал: «Близько 14.30 на вулиці Штайндам у районі Бекманнштрассе зібралося близько 30 людей з прапорами Палестини та скандуванням гасел. Група, яка на той час зросла приблизно до 70 осіб, була розцінена поліцією як незареєстровані пропалестинські збори і тому була заборонена загальним наказом. Після наказу про розгін близько 15.30 люди спочатку розійшлися в різні боки».

Незаконний мітинг прихильників палестинського руху на Штейндам

Приблизно за півгодини 500 людей раптово перекрили Штейндам. Це було несподіванкою для поліцейських, і вони були змушені підтягнути додаткові сили.

Представник поліції Цимбал: «Люди скандували пропалестинські гасла, приставали до поліцейських і різко атакували їх пляшками та камінням. Вони також несли дерев’яні бруси, на деяких із яких були прикріплені пропалестинські плакати».

Штайндам перекрито.  Поліція виїхала на місце події разом із першими силами

Поліцейським вдалося розігнати незаконне збіговисько.

Увечері представник поліції Цимбал заявив: «Ми поки не маємо достовірних даних про кількість порушених попередніх справ, а також про арешти та затримання».

Читайте також:  Нетаньягу звільняє міністра внутрішніх справ та охорони здоров'я Дері

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я