Бербок наголошує на праві Ізраїлю на самооборону.

9

За словами Баєрбока, для Німеччини безпека Ізраїлю не підлягає обговоренню. Водночас, боротьба з ХАМАС має вестися з урахуванням інтересів цивільного населення сектору Газа.

Близькосхідний конфлікт - Анналена Баєрбок в ООН: Міністр закордонних справ ФРН Анналена Баєрбок вітає міністра закордонних справ Палестини Ріада аль-Маліки перед початком засідання Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку.

ООН: Бербок наголошує на праві Ізраїлю на самооборону.

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Баєрбок підкреслила у Раді Безпеки ООН право Ізраїлю на самооборону, але при цьому закликала країну дотримуватись міжнародного гуманітарного права.

«Боротьба ведеться проти ХАМАСу, а не проти цивільного населення. Тому для нас дуже важливо, щоб ця боротьба велася відповідно до гуманітарного права та максимально можливого врахування інтересів цивільного населення Гази, – заявив Баєрбок на засіданні Ради Безпеки ООН високого рівня в Нью-Йорку. Життя всіх цивільних осіб однаково важливе. За її словами, необхідно надавати допомогу постраждалим у Газі, роблячи паузи у бойових діях у «гуманітарні вікна».

Безпека Ізраїлю не підлягає обговоренню

Баєрбок наголосила, що Ізраїль, як і будь-яка інша держава світу, має право на захист від тероризму у рамках міжнародного права. Зелений політик також згадала про історичну відповідальність Німеччини у зв’язку з Голокостом. «Ніколи більше» – для мене, як для німця, це означає, що ми не заспокоїмося, коли дізнаємося, що онуки людей, які пережили Голокост, зараз перебувають у заручниках у терористів у Газі», – сказав міністр. Для Німеччини безпека Ізраїлю не підлягає обговоренню.

Враховуючи страждання населення сектору Газа, Баєрбок знову закликала до паузи у бойових діях у кризовій зоні – потрібні «гуманітарні вікна». За інформацією dpa, за цим стоїть суперечка в ЄС про те, якою мірою європейські країни можуть підтримати вимогу ООН про припинення вогню. Згідно з повідомленням, використання слова «паузи» у множині може дати зрозуміти, що ЄС не закликає Ізраїль негайно припинити боротьбу з терористичною організацією ХАМАС. Такі країни, як Німеччина та Австрія, хочуть за всяку ціну уникнути такого враження.

Читайте також:  Підвищення ціни квитка за 49 євро: чи стримає Шольц слово

Плануються особисті переговори

Мирний процес на Близькому Сході може відбуватися лише у рамках рішення про дві держави, продовжила Баєрбок. Вона виступала гостем на дебатах найвпливовішого органу ООН. Нині Німеччина не є членом Ради Безпеки, що складається з 15 осіб, десять непостійних членів якої обираються на два роки. Окрім участі у відкритих дебатах у Раді Безпеки, вона також мала зустрітися з деякими колегами для особистих переговорів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я