Минулого року в Німеччині було встановлено понад мільйон нових сонячних систем

37

Минулого року в Німеччині було встановлено понад мільйон нових сонячних систем

Минулого року в Німеччині було встановлено понад мільйон нових сонячних систем для вироблення електроенергії чи тепла. Це більше, ніж будь-коли раніше, повідомила у вівторок Німецька асоціація сонячної промисловості (BSW). Близько чверті (270 000) з них були сонячними пристроями, що підключалися, так званими балконними електростанціями. Це більш ніж чотириразове зростання, порівняно з попереднім роком.

Частка балконних електростанцій у загальному обсязі нововстановлених сонячних потужностей була досить низькою: вона склала трохи менше двох відсотків від загального обсягу нововстановлених фотоелектричних потужностей у Німеччині у 2023 році, згідно з даними BSW. Згідно зі звітом, на дахах та відкритих майданчиках було введено в експлуатацію системи з піковою потужністю 14 мільйонів кіловат-годин. Близько половини нових потужностей було встановлено на приватних будинках.

За даними BSW, наразі в Німеччині встановлено близько 3,7 мільйонів фотоелектричних систем. Минулого року вони виробили 62 мільярди кіловат-годин, що покриває близько дванадцяти відсотків споживання електроенергії у Німеччині. За даними, 14 мільярдів кіловат-годин потужності, які будуть встановлені в 2023 році, збільшаться на 85 відсотків порівняно з 2022 роком.

Асоціація також прогнозує високий попит на сонячні системи цього року. За даними репрезентативного опитування, проведеного інститутом вивчення громадської думки Yougov на замовлення BSW, 69 відсотків власників житлової нерухомості з підходящою площею даху можуть уявити встановлення сонячної системи на своєму даху. За даними опитування, 16 відсотків уже планують зробити це протягом найближчих дванадцяти місяців.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Світові лідери співчувають через трагедію у Сеулі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я