Який сьогодні вигляд має біологічний син Джолі та Пітта Нокс

93
діти Джолі

Як ти напевно знаєш, спадкоємці знаменитостей нерідко можуть похвалитися не меншою кількістю уваги як з боку преси, так і шанувальників. Особливо це стосується тих, хто взяв від своїх батьків лише найкращі риси. Так, наприклад, у найближчі кілька хвилин наша редакція покаже тобі, як виглядає Нокс Джолі-Пітт сьогодні. Спойлер: хлопець за останній час помітно витягнувся.

Один із близнюків

діти Джолі

Ні для кого не секрет, що Нокс Леон Джолі-Пітт, як і його близнючка Вів’єн, народилися в місті Ніцца, Франція 12 липня 2008 року. Бред підтримував важкі пологи Анджеліни особистою присутністю. Адже, як ти знаєш, акушерам довелося скористатися кесаревим розтином, щоб все пройшло вдало.

діти Джолі

Однак про те, який вигляд мали новоявлені спадкоємці голлівудських акторів, знало лише вузьке коло осіб. Лише через деякий час зіркове подружжя зважилося продати перші знімки близнюків таблоїдам. Що цікаво, за таку ексклюзивність журналістам довелося викласти пристойну суму. Бачиш, йдеться про 14 мільйонів доларів. Проте варто віддати належне Джолі і Пітту, більшу частину вони перерахували на відновлення Нового Орлеана, який постраждав на той момент від урагану. Ще півтора мільйона пішли на захист прав людей у Бірмі та Зімбабве.

діти Джолі

При цьому важливо згадати і походження імені хлопчика. Так, варто зазначити, що Нокс є родовим середнім ім’ям діда Бреда Пітта. Бачиш, у чоловіка є ірландське коріння. Завдяки цьому син акторів отримав і друге ім’я – Леон, записане на ірландський манер.

Нокс Джолі-Пітт сьогодні

діти Джолі

Але як же Нокс Джолі-Пітт виглядає сьогодні? Варто зазначити, що з моменту розлучення Бреда і Анджеліни хлопчик, як і його численні брати і сестри, також залишився жити з матір’ю. Проте він один із небагатьох, хто продовжує бачитися з батьком, незважаючи на багаторічні судові розгляди батьків. При цьому 15-річний юнак помітно витягнувся за останній час.

Читайте також:  Джолі твердить, що Пітт піднімав на неї руку ще до знаменитого скандалу на літаку

діти Джолі

Так, його помітили на прогулянці з Анджеліною і прийомною сестрою Захарою. Цікаво, що Нокс, на відміну від своїх родичів, є не таким частим гостем на знімках папараці. Тим примітніше спостерігати за змінами в його дорослішанні, чи не так? До слова, деякі користувачі Мережі вважають, що причиною цього є інші пріоритети молодої людини.

Річ у тім, що Нокс Джолі-Пітт зовсім не має наміру йти по стопах батьків і завойовувати вершину Голлівуду. Зовсім навпаки, юнакові наразі до душі спорт. Бачиш, 15-річний хлопець займається карате. А ось серед його хобі не можна не відзначити створення ескізів, за якими згодом він створює прикраси. Але що ж вибере Нокс у найближчі роки справою всього свого життя, залишається загадкою.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я