Мова Путіна: журналістка склала сатиричний конспект

21

Промова Путіна у Валдаї викликала безліч обговорень, у тому числі сатиричні перекази.

У своїй Валдайській промові Володимир Путін здебільшого повторив свої попередні тези. Журналістка Ксенія Ларіна склала сатиричний переказ виступу президента РФ. Мова Путіна та її конспект у виконанні Ларіною в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» обговорили ведучі Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Дмитро Губін: Він зводиться, мабуть, до фрази: слухай, світ, ти зобов’язаний зі мною зважати, інакше тебе не буде. Ось і весь конспект.

Маша Майєрс: Конспект приблизно такий:

Маячня якась, мізками поворухніть, придумайте щось нове. Подивіться на себе. Загалом охамелі. Взяли та вбили генерала Сулеймані. Що це взагалі таке? Де ми живемо? Це що таке? Та хай роблять, що хочуть. Ми в чуже подвір’я не ліземо. Що хочуть, те й роблять. І Захід хоче привласнити наші ресурси. Не робіть із себе скривджених. Ми, чи що, здійснили держпереворот? Ну, чого чекати? Поки вони почнуть усім сидіти на попі рівно і не грабуй. Ми велика країна. Ліз Трасс, ляпнула там дівчина не надто не в собі трохи. Вони зовсім збрендили, чи що? Нісенітниця якась. Це ж маячня! Маячня якась. Долдонити, як у нас у народі кажуть. Це чого взагалі таке? Це чого взагалі таке? Ні, ну чого роблять? Чого хочуть, те й роблять.

Дмитро Губін: Ну ось Ларіна геніально переповіла. Ми кілька разів посміялися. Мені здається, що насправді це колосальна помилка сміятися з того, хто поводиться як радянський пенсіонер, витріщивши очі, йде в суспільство знання читати двом таким же пенсіонерам лекцію про міжнародне становище. Звичайно, це смішно, але це не смішно. Ось річ у тому, що ми цю реальну і як зараз кажуть, екзистенційну, тобто реально загрозливу для життя, що ставить під питання саме існування людського роду на землі, явища, ми з них сміялися. Ми сміялися над Медведєвим, над цим вічним хлопчиком у коротких, схоже, мереживних штанцях. Ми сміялися над якимсь Охлобистим, ми сміялися багато над ким. Це дивно смішно. А сміятися з цього не можна, бо ці смішні люди привели до гор трупів, а ми хихикали і не бачили за цим реальної серйозної загрози.

Читайте також:  Вулкан Семеру в Індонезії почав вивергатися

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :