Міністри внутрішніх справ хочуть краще відстежувати потенційних убивць

7

Федеральні та земельні міністри внутрішніх справ хочуть обговорити нові методи запобігання випадковим нападам з ножем з боку екстремістів та психічно хворих людей. Приводом для обговорення цієї теми на майбутній конференції міністрів внутрішніх справ (IMK) став смертоносний напад у січні біля Брокштедта в Гольштейні.

Порядок денний весняної зустрічі, що розпочнеться у середу, показує, однак, що міністри мають частково різні пропозиції про те, як найкраще досягти цієї мети. Вони варіюються від покращення реєстрації іноземних багаторазових злочинців до методів раннього виявлення потенційних серійних убивць та найманих убивць та автоматичного обміну певними повідомленнями між іноземцями, поліцією, судовими та тюремними органами.

Недоліки у спілкуванні між органами влади

25 січня палестинець Ібрагім А. ймовірно напав з ножем на пасажирів поїзда, що прямував з Кіля до Гамбурга, неподалік Брокштедта, вбивши двох з них, 17 і 19 років. Ще п’ятьох людей було поранено. Прокуратура міста Ітцехое звинуватила у вбивстві та замаху на вбивство. Розслідування справи виявило, серед іншого, недоліки у спілкуванні між владою. Підозрюваний також чинив злочини в інших федеральних землях.

На порядку денному зустрічі також стоїть питання про міграцію та біженців. З погляду глав міністерств внутрішніх справ, плани федерального уряду щодо легалізації каннабісу для споживання також викликають фундаментальні питання.

Конференція міністрів внутрішніх справ (IMK), що триває раз на два роки, цього року проходить у столиці під головуванням Берліна. Вона завершується у п’ятницю.

Профспілка берлінської поліції (GdP) закликала федеральні землі до однакового підходу до нових форм протесту, таких як вуличні блокади в рамках кліматичної ініціативи «Останнє покоління». Нинішній голова IMK, сенатор внутрішніх справ Берліна Іріс Шпрангер (СДПН) також запропонувала провести додаткові дебати між міністрами з приводу демонстрантів на захист клімату та їх блокад. Берлін, як столиця з федеральними міністерствами, особливо постраждав від блокад та інших акцій.

Читайте також:  Перед візитом канцлера китайські експерти критикують Бербок.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я