Кречманн вважає суперечки “світлофора” причиною посилення AfD

14

У східних федеральних землях, а також по всій країні, AfD продовжує набирати очки в опитуваннях. Прем’єр-міністр «зелених» у Баден-Вюртемберг вважає це фатальним наслідком безперервних сварок у «світлофорній» коаліції.

 

Кречманн вважає суперечки «світлофора» причиною посилення AfD

Вінфрід Кречманн, прем’єр-міністр Баден-Вюртемберг, вважає публічні суперечки «світлофорної» коаліції основною причиною загальнонаціонального посилення AfD. «Коаліція, яка постійно сперечається, має фатальні наслідки», – сказав політик «зелених» у вівторок у Штутгарті, коли його запитали, як він пояснює рекордні результати правих популістів у опитуваннях.

Найфатальнішим наслідком є ​​те, що люди перестають сприймати, що насправді робить уряд, сказав Кречманн. «Це, безумовно, одна з причин невдоволення – постійне публічне побиття одне одного настільки, як це відбувається».

Але це не єдина причина, – сказав він. Цей процес відбувається по всій Європі та у світі, сказав він про посилення правих популістів. Такий розвиток подій його непокоїть. Демократія показала себе крихкішою, ніж люди вважали протягом десятиліть, сказав він.

У Тюрінгії та Саксонії AfD посіла перше місце в останніх опитуваннях, у Бранденбурзі вона знаходиться на одному рівні з CDU та SPD. У цих трьох землях вибори до органів влади відбудуться 2024 року. У федеральному уряді AfD також нині переживає сплеск у опитуваннях з показниками від 17 до 20 відсотків – Союз перебуває на рівні від 27 до 30 відсотків.

Читайте також:  Бразилія вживає заходів проти золотовидобувачів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я