Міністр вимагає підтримки охорони здоров’я у спекотне літо

11

У секторі охорони здоров’я необхідно підтримувати лікарів та медсестер, щоб вони приділяли ще більше уваги особливо вразливим групам, таким як хворі та люди похилого віку.

 

Міністр вимагає підтримки охорони здоров’я у спекотне літо

Бранденбург хоче в майбутньому забезпечити велику підтримку охорони здоров’я за рахунок багатьох дрібних, паралельних заходів. У секторі охорони здоров’я і в міському плануванні має відбутися багато чого, сказала міністр охорони здоров’я Урсула Ноннемахер (зелені) в п’ятницю в ефірі RBB-Inforadio про створення центральної мережі теплозахисту, що готується.

Необхідно підтримувати лікарів та медсестер, щоб вони приділяли ще більше уваги особливо вразливим групам, таким як хворі та люди похилого віку. У майбутньому можна буде охолоджувати приміщення, коригувати дозування деяких ліків, пропонувати людям похилого віку більше води і стежити за достатнім питтям, каже Ноннемахер. Також можлива поява додатків, що попереджають про спеку. У містах та селах мають бути місця, де люди можуть знайти прохолоду, питні фонтанчики. Потрібно також вжити заходів щодо створення великих площ тіні у міських просторах.

Є багато пропозицій з торішнього плану дій щодо боротьби зі спекою, які тепер потрібно поширити як заходи на всіх рівнях по всій землі. Минулого року у доповіді було рекомендовано переглянути муніципальні плани дій у надзвичайних ситуаціях.

Тепер нова мережа із приблизно 450 учасників у Бранденбурзі має забезпечити кращу підготовку населення до спеки. Крім сектору охорони здоров’я, служб боротьби зі стихійними лихами та рятувальних служб, у ній візьмуть участь представники охорони праці та техніки безпеки, соціальних служб та міського планування. Бранденбург є одним з регіонів Німеччини, найбільш схильних до впливу спеки.

Читайте також:  Зелені у Котбусі засуджують спільну пропозицію ХДС/АФД

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я