Microsoft розробляє власні мікросхеми ІІ

13

Microsoft хоче і надалі відігравати провідну роль у розвитку штучного інтелекту.

Microsoft розробляє власні мікросхеми ІІ

Компанія підкріплює свої амбіції у галузі штучного інтелекту розробкою власних мікросхем для такого програмного забезпечення. Таким чином, софтверний гігант зможе стати менш залежним від ринку напівпровідників і водночас краще адаптувати пристрої до своїх програм штучного інтелекту. Microsoft розробляє нові технології.

Чіп, що отримав назву Maia 100, призначений, зокрема, для підвищення ефективності створення контенту ІІ, про що Microsoft оголосила у середу. Він буде доступний клієнтам Microsoft у центрах обробки даних компанії з наступного року.

Тоді ж буде представлений і другий чіп, розроблений Microsoft і призначений для вирішення загальних завдань в центрах обробки даних. Цей процесор, що одержав назву Cobalt 100, працює на архітектурі розробника мікросхем Arm, яка також використовується практично у всіх смартфонах.

Microsoft приділяє велику увагу штучному інтелекту та уклала багатомільярдну угоду з розробником ChatGPT компанією OpenAI про впровадження її технологій у свої продукти. Якщо говорити про чіпи для додатків зі штучним інтелектом, то системи від компанії Nvidia, що спеціалізується на напівпровідникових технологіях, нині є мірилом усіх речей, що зумовлює підвищений попит на них.

Читайте також:  Періс Хілтон підготувала 45 весільних суконь

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я