Меркель відмовляється брати відповідальність за високі рейтинги схвалення AfD

28

«Мені доводилося мати справу з політичними ситуаціями, які призвели до поділу думок у Німеччині», – заявила політик ХДС.

 

Меркель відмовляється брати відповідальність за високі рейтинги схвалення AfD

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовляється брати на себе часткову відповідальність за високі рейтинги схвалення AfD, особливо у східній Німеччині. «Мені доводилося мати справу з політичними ситуаціями, які призвели до поділу думок у Німеччині», – заявила політик ХДС у суботу ввечері на заході у рамках Лейпцизького книжкового ярмарку. Проте, за її словами, вона не розуміє людей, які порушують демократичні засади. Таким чином, Меркель відповіла на запитання свого співрозмовника Джованні ді Лоренцо про те, чи може її політика якось вплинути на результати виборів AfD.

Вона сказала, що концентрується на людях, які поділяють демократичні цінності. Інших, за його словами, слід намагатися повернути. “З деякими людьми важко повернути їх назад”, – сказала Меркель.

Той факт, що вона знову висунула свою кандидатуру у 2017 році – тобто після свого рішення щодо біженців у 2015 році – пояснюється тим, що вона сказала собі: «Я не втечу після цього рішення». Вона продовжувала намагатись розмовляти з людьми навіть у критичних ситуаціях. «Я не поринула у свій ректорський кабінет і більше ніколи не виходила з дому.

Читайте також:  Розмальований фарбою приватний літак: розслідування проти кліматичних активістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я