Мерц підтримує генерального секретаря ХДС Чаю: “Дуже хороша робота”

21

Голова ХДС Фрідріх Мерц підтримав свого генерального секретаря Маріо Чаю. Коментуючи спекуляції про можливу заміну Чаю, Мерц сказав порталу новин «t‑online»: «Цього не станеться. Він добре виконує свою роботу». Лідер партії порадив: “Слухайте його, йому є що сказати”.

Говорячи про вплив штаб-квартири партії, Мерц наголосив: “Я не хочу чути з Будинку Конрада Аденауера те, проти чого ми виступаємо”. Він сказав, що хоче почути лише те, за що виступає партія. «Ми за захист клімату, який створює процвітання. Ми за технологічно відкритий і соціально прийнятний тепловий перехід, і ми за рівні можливості для дітей, особливо для тих, кому доводиться важче».

AfD з зростаючими цифрами в опитуваннях

AfD в даний час явно є найсильнішою силою в опитуваннях. Невдоволення багатьох людей роботою світлофорної коаліції нині приносить користь, зокрема, AfD, яка фіксує зростання показників у опитуваннях. Вона становить від 18 до 20 відсотків і, таким чином, зрівнялася за силою з правлячою партією СДПН.

Мерц звинуватив федеральний уряд у високому рівні опитувань AfD. «Якщо політика федерального уряду зараз має тенденцію до нового посилення
AfD, то опозиція не може скоротити її наполовину
», – сказав лідер парламентської партії ХДС/ХСС. Частини уряду більше не знають настроїв серед населення і «значною мірою втратили контакт із народом», – розкритикував Мерц.

«Магічної формули ніколи не було».

У листопаді 2018 року тодішній кандидат на посаду голови ХДС заявив: «Я наважусь зробити це, скоротити AfD удвічі – це можливо». Сьогодні він не став би повторювати це формулювання, сказав Мерц в інтерв’ю t-online. “Це була не “магічна формула”, а оцінка чотирирічної давності”, – сказав він. Тоді він сформулював своє твердження за зовсім інших обставин – і не повторював його протягом чотирьох
років: «Така ситуація сьогодні – і
я не отримую від цього жодного задоволення», – наголосив лідер ХДС.

Читайте також:  "Air Defender 2023": навчання триватимуть 10 днів

Мерц хоче протиставити AfD «чіткий курс із помірністю та золотою серединою». Ми не вступаємо у змагання
з іншими, але й не фундаментальна опозиція», – сказав він.

Сила AfD також стала темою вчорашньої зустрічі Мерця із президентом Центральної ради євреїв Німеччини Йозефом Шустером. Занепокоєння з приводу зростання показників AfD в опитуваннях і необхідність сильного брандмауера було «обговорено», повідомила Центральна рада в Твіттері. Шустер і Мерц погодилися з тим, що «дуже важливо захищати демократичні цінності та протистояти будь-якій формі екстремізму».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я