Мер Потсдама вирушає до України

80
Голова мерії Потсдама Майк Шуберт (СДПН) цієї п’ятниці вирушає в Україну. Закордонний візит, який триватиме до 24 квітня, здебільшого пов’язаний із новою угодою про побратимство з містом Івано-Франківськ на заході охопленої війною країни. Мер Потсдама вирушає до України: Договір між двома містами має бути підписаний у суботу, повідомила прес-секретар міської адміністрації Потсдама. У поїздці візьме участь голова Потсдамської міської ради Піт Хойєр (СДПН), а також делегація Потсдамського університету.

У зв’язку із ситуацією з безпекою в Україні прес-секретар міста повідомила, що про поїздку було повідомлено Міністерство закордонних справ Німеччини. Івано-Франківська область також постраждала від російських атак.

Потсдам та місто Івано-Франківськ, населення якого становить близько 230 000 осіб, вже підтримують контакти в рамках кампаній допомоги, особливо в університетській та медичній сферах, як оголосило місто. Івано-Франківськ також є містом-побратимом польського міста Ополе, яке вже має зв’язки із Потсдамом.

Читайте також:  Путін використовує ядерне залякування - експерт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я