Мер міста Брухзаль вступила до партії “зелених”

9

Мер Брухзаля Петцольд-Шик працює мером вже давно – але першим «зеленим» мером на південному заході вона стала лише кілька днів тому. З погляду досі безпартійного мера настав час висловитися.

Мер міста Брухзаль вступила до партії "зелених"

Мер міста Брухзаль вступила до партії «зелених»

Лорд-мер Брухзаля Корнелія Петцольд-Шик більшу частину свого політичного життя була безпартійною – тепер 59-річна жінка вступила до Партії зелених. Вона завжди надавала великого значення безпартійності, щоб забезпечити максимально можливий консенсус на посаді лорд-мера. Однак нинішня політична ситуація, пов’язана з посиленням AfD та понеділковими демонстраціями в її місті, спонукала її показати свої кольори та дати знак проти правого флангу. «Ви повинні бути голоснішими. Інші теж стають голоснішими», – сказала вона у п’ятницю в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. Таким чином, Петцольд-Шик стала першою жінкою-зеленим мером у Баден-Вюртемберг.

Своє пізнє рішення вона пояснює особистим ударом долі: «Три роки тому помер мій чоловік. Це робить тебе сміливішим, тобі вже не потрібно так багато втрачати в житті». Коли вона певною мірою змирилася з втратою, то запитала: «Що я можу ще зробити з моїми силами?».

Петцольд-Шик, яка під час перебування мером Еттлінгена (район Карлсруе) заборонила демонстрацію неонацистів, отримала кілька неприємних листів за свій нинішній вчинок. Але навіть після підпалу у 2017 році її службового автомобіля та інших машин міської адміністрації мер не хоче бути заляканою. Вона хоче подати знак сили – у тому числі й іншим жінкам, підкреслює вона.

Вона обрала «Зелених», тому що вони найближчі їй у федеральній політиці. «Такі питання, як захист клімату та енергетичний перехід, перебувають у центрі моєї уваги». Юрист хоче привнести свій досвід у місцеву політику на рівні штатів та федеральному рівні, але при цьому залишитися головою муніципалітету у Брухзалі. «Я обрана до кінця 2025 року».

Читайте також:  Влада залучатиме до зовнішньої політики Бундестаг

Петцольд Шик є мером Брухзаля з жовтня 2009 року. У 2017 році вона була переобрана на цю посаду з великою перевагою голосів. Раніше різні ЗМІ повідомляли про її пізній вступ до Партії зелених. У неділю вона хоче виступити на конференції Партії зелених. Прес-секретар державного об’єднання говорить про новачка: “Ми, звичайно, дуже раді і тепло вітаємо її”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я