Борис Рейн: Міграція – основна тема переговорів

8

Канцлер хоче зустрітися з Борисом Рейном, главою уряду Нижньої Саксонії Стефаном Вайлем та Фрідріхом Мерцем.

Борис Рейн: Міграція – основна тема переговорів

За словами прем’єр-міністра Гессена Бориса Рейна (ХДС), зустріч на найвищому рівні у відомстві канцлера в п’ятницю ввечері буде присвячена переважно заходам з обмеження міграції.

«Міграція – основна тема. Найголовніше, щоб було вжито заходів щодо скорочення кількості приїжджих і щоб нам вдалося домогтися того, щоб тим, кому відмовили, довелося повернутися назад»– сказав Рейн у п’ятницю в ефірі ранкової програми новин ARD.

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) хоче зустрітися сьогодні ввечері в Берліні з Рейном, главою уряду Нижньої Саксонії Стефаном Вайлем як представником СДПН у федеральних землях та лідером опозиції, лідером ХДС Фрідріхом Мерцем.

Тема грошей також буде обговорюватися, сказав Рейн в ефірі програми ARD Morgenmagazin. Землі хочуть “іншу систему”. Це означає, що якщо біженців буде більше, то й грошей землі має отримувати більше, а якщо менше, то й грошей буде менше».

Борис Рейн: Міграція – основна тема переговорів.  Фото: Pexels License / Pexels.com

Вже вранці глави урядів земель продовжать зустріч у Франкфурті-на-Майні під головуванням Рейну. Тема міграції також знаходиться у центрі уваги учасників консультацій.

«Основна проблема полягає в тому, що у нас склалася ситуація, коли нині у світі складається враження, що в Німеччині панує безмежна відкритість». Серед так званих «притягуючих ефектів», за його словами, можна назвати, наприклад, видачу готівки.

На його думку, альтернативою може стати загальнонімецька платіжна картка.

Читайте також:  Опозиція NRW звинуватила Вюста у бездіяльності

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :