X-Posts про атаку на Ізраїль: Комісія ЄС вимагає відповідей

7

Заклики до насильства, дезінформація: чи порушує контент на сайті X новий цифровий закон ЄС DSA? Ілон Маск має зробити заяву для Комісії ЄС.

X‑Posts про атаку на Ізраїль: Комісія ЄС вимагає відповідей

Після численних повідомлень про незаконні пости, що вводять в оману, про атаку ісламістського руху ХАМАС на Ізраїль на онлайн-сервісі X Комісія ЄС вимагає відповідей від компанії мільярдера Ілона Маска.

Комісія розслідує дотримання нового цифрового закону ЄС DSAзокрема щодо розгляду скарг, оголосила вчора Комісія у Брюсселі.

Компанія X (колишній Twitter) повинна відповісти на питання про активацію та функціонування свого антикризового протоколу до 18 жовтня та до кінця місяця подати решту запитаної інформації. На підставі отриманих відповідей комісія ухвалить рішення щодо проведення офіційної процедури, додали у відомстві. У відомстві також наголосили, що можуть бути застосовані штрафні санкції за неповні чи недостовірні відповіді.

X-Posts про атаку на Ізраїль: Комісія ЄС потребує відповідей. Фото: Unsplash License / Unsplash.com

КОНТРОЛЬ ЗА КОНТЕНТОМ

Після нападу ХАМАС на Ізраїль користувачі Х, дослідники та політики в Інтернеті повідомляли про повідомлення, що містять заклики до насильства та дезінформацію. Раніше цього тижня комісар ЄС Тьєррі Бретон уже закликав X до перевірки контролю за контентом.

Увечері в середу (за місцевим часом) генеральний директор X Лінда Яккаріно у тристорінковій відповіді перерахувала загальні правила платформи та заходи, які вживаються X проти незаконного контенту.

Вона не стала безпосередньо стосуватися згаданих Бретоном повідомлень про розповсюдження маніпульованих зображень, а також записів із відеоігор, які видавалися за реальні відеоматеріали.

Facebook, X, Google та багато інших компаній повинні вживати жорстких заходів проти незаконного контенту, такого як мова ворожнечі та підбурювання в Інтернеті, відповідно до нового закону ЄС – Закону про цифрові послуги (DSA). У своїй відповіді Бретону Яккаріно повторила зроблені раніше заяви про те, що з вихідних компанія X вжила заходів проти десятків тисяч повідомлень. Також було видалено сотні облікових записів із посиланнями на ХАМАС.

Читайте також:  Сотні випадків екстремізму та злочинів на ґрунті ненависті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я