ХДС закликає “зелених” до виправлення ситуації

6

Міграційна політика викликає розбіжності у правлячій коаліції у Бранденбурзі. Зелені» не хочуть дотримуватися жорсткішого курсу. ХДС вимагає від них відмовитись від блокади.

Міграційна політика: ХДС закликає "зелених" до виправлення ситуації

Міграційна політика: перед суботньою партійною конференцією голова ХДС Ян Редманн закликав «зелених» скоригувати свій курс щодо міграційної політики.

Міграційна політика: ХДС закликає «зелених» до виправлення ситуації

«Після того, як СДПН зробила крок уперед, тепер справа за «зеленими» – не продовжувати блокувати необхідні заходи. Ми повинні надіслати чіткий сигнал людям у нашій країні: Дія – це порядок дня. Тільки так ми зможемо зберегти згоду на захист людей, які справді потребують нашої допомоги», – Заявив він у п’ятницю. Редман також звинуватив «зелених» у тому, що вони відіграють роль у поляризації суспільства.

До того ж, «Зелені», які в суботу збираються на партійну конференцію у Франкфурті-на-Одері, керують Бранденбургом разом із СДПН та ХДС, але критикують позицію своїх партнерів щодо коаліції щодо міграційної політики. В інтерв’ю агентству dpa лідер “зелених” Ханна Гроссе Хольтруп заявила: «Наша відповідь на нинішні виклики не може полягати у спробах відмовити людям на кордонах та у проведенні символічної політики всередині країни, як, наприклад, дискусія про дискримінаційні пільги у натуральному вираженні».

Лідер ХДС Редман сказав: «Я можу лише закликати «зелених» відмовитися від опору, наприклад, запровадження платіжної картки». Крім того, стимулювання міграції має бути припинено, сказав він. «Постійне повторення ідеї «кожен може приїхати» має величезну соціальну вибухову силу. Якщо ми не покажемо людям у нашій країні, що держава працює, це матиме фатальні наслідки для нашої демократії», – сказав Редман. «Ті, хто серйозно стурбований станом нашої демократії, також мають переглянути свої позиції. Лякає, як мало у «зелених» самоаналізу, яку роль вони відіграють у нинішній поляризації нашого суспільства».

Читайте також:  Столтенберг критикує політику витрат союзників

Прем’єр-міністр Бранденбурга Дітмар Войдке (СДПН) також наполягає на посиленні політики щодо біженців. Він вважає за розумний перехід від грошових виплат до натуральних пільг для прохачів притулку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я