Мер Ганновера підтримує угоду з “Останнім поколінням

46

У відносинах із кліматичними активістами «Останнього покоління» мер Ганновера Беліт Онай продовжує наполягати на переговорах замість ескалації.

«Нам вдалося побудувати міст у Ганновері, і я, як і раніше, вважаю, що це правильний шлях», – сказав «зелений» політик в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. «Занепокоєння групи не є антиконституційним чи підривним стосовно держави – зовсім навпаки».

У середу вранці слідчі розпочали широкомасштабний рейд проти групи із захисту клімату. Близько 170 співробітників провели обшуки у 15 квартирах та комерційних приміщеннях у семи федеральних землях, за даними Генеральної прокуратури Мюнхена та Управління кримінальної поліції землі Баварія. Звинувачення полягало у створенні чи підтримці злочинної організації.

«Я повинен чесно сказати, що це вже викликає у мене питання», – сказав Оне, говорячи про вилучений інтернет-сайт «Останнього покоління». “Для мене це створює враження, що вони хочуть боротися з політичним активізмом за допомогою юридичного акціонізму”. Група відкидає це звинувачення.

Кінець липких дій узгоджений

Наприкінці лютого Онай став першим мером, який домовився із «Останнім поколінням» про припинення фестивальних акцій зі стікерами на вулицях свого міста. У відповідь мер написав листа лідерам парламентських фракцій у Бундестазі. У листі йдеться, що він поділяє думку наукової спільноти та «Останнього покоління» про те, що існуючих заходів недостатньо «для запобігання кліматичній кризі, яка загрожує самому нашому існуванню».

«Вимоги «Останнього покоління», такі як обмеження швидкості та штраф у 9 євро, далекі від радикальних», – сказав Оне. «Це не те, що ставить під загрозу конституційну державу». Однак, за його словами, через акції протесту виникали «дуже складні, поляризуючі, конфронтаційні ситуації на дорогах», включаючи кримінальні точки. “Ці акції ми завершили спільним кроком”.

Читайте також:  Штайнмайєр обіцяє німецьку підтримку Лулі

Онай знову відкинув звинувачення в тому, що він зробив себе вразливим до шантажу, досягнувши угоди. Він підтримав багато вимог «Останнього покоління», сказав 42-річний політик «зелених».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я