Росія зображує готовність до переговорів

8

За словами Кремля, президент Росії Володимир Путін відкритий для діалогу із Заходом щодо української кризи. Але американські експерти попереджають.

 

США: Росія зображує готовність до переговорів

На думку американських експертів, Росія знову чинить тиск на Захід з метою примусити Україну до переговорів. Відповідно, Захід має вплинути на українське керівництво, щоб воно ухвалило умови Росії для таких переговорів, йдеться в аналізі Інституту вивчення війни ISW у Вашингтоні.

Експерти послалися на заяви Кремля у п’ятницю, згідно з якими президент Росії Володимир Путін відкритий для діалогу. Як і в минулому, єдиною метою Росії було демотивувати Захід у його допомозі Україні вдаваною готовністю до переговорів, сказали вони.

На думку ISW Росія ще не створила умов для таких переговорів і не відмовилася від своєї максимальної мети – капітуляції українського уряду. Цілком імовірно, що Кремль посилюватиме свої хибні заяви про готовність до переговорів. У той же час експерти ISW продовжують спостерігати спроби Китаю зі своїм спеціальним посланником Лі Хуеєм чинити тиск на Захід, щоб той використав свій вплив на Україну для забезпечення припинення вогню.

Країни ЄС та США завжди наголошували, що продовжуватимуть надавати підтримку Україні. Країна, яка перебуває під атакою Росії вже понад 15 місяців, покладається на важку зброю та боєприпаси Заходу для звільнення своїх окупованих територій. Захід завжди наголошує, що Україна має сама вирішувати своє майбутнє.

Тим часом головнокомандувач української армії Валерій Салушний випустив відео, на якому видно, як солдати моляться та готуються до масштабного наступу. «Настав час повернути те, що належить нам», – йдеться у відео. Україна переходить у наступ, щоб звільнити свої території від окупантів та підняти прапор перемоги, йдеться у ролику. Раніше канцелярія президента в Києві заявила, що наступ триває вже кілька днів.

Читайте також:  Різдво у Києві - війна Путіна зміщує традиції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :