Медичні працівники вимагають тестування китайців

12

Декілька європейських країн наразі ввели обмеження на в’їзд для мандрівників з Китаю. Уряд Німеччини вичікує, і вважає, що в цьому “поки немає потреби”.

 

Німецькі лікарі закликають запровадити в Європейському союзі єдину вимогу про тестування на коронавірус для всіх людей, які в’їжджають із Китаю. «У разі вибухового поширення COVID, як це зараз відбувається в Китаї, слід очікувати на мутацію вірусу», – заявив Йоханнес Ніссен, голова Федеральної асоціації лікарів державної служби охорони здоров’я газеті Funke Mediengruppe. Медичні працівники вимагають обов’язкового тестування: «ми маємо бути готові».

Медичні працівники вимагають єдиної концепції захисту по всій Європі

“Зараз нам потрібна єдина концепція захисту по всій Європі”, – сказав лікар. «Кожен мандрівник із Китаю має пройти експрес-тест при в’їзді до ЄС». За його словами, це правило має поширюватись на ділових мандрівників, туристів та інших відвідувачів. У разі позитивного результату тесту необхідно провести ПЛР-тест та секвенувати зразок. Інфіковані у будь-якому випадку мають бути ізольовані, сказав Ніссен.

Медичні працівники вимагають, але ЄС ще не визначився

Європейський союз не визначився із спільною лінією під час консультацій щодо хвилі коронавірусу в Китаї минулого четверга. Комісар ЄС з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідес закликала держави переглянути свої національні заходи щодо моніторингу вірусу та за необхідності знову посилити їх. Цього середовища шведське головування в ЄС запланувало ще одне засідання щодо механізму реагування.

«Поки що немає необхідності»

Декілька європейських країн, включаючи Францію, Італію та Іспанію, вже ввели обмеження на в’їзд у країну для мандрівників з Китаю або бачать таку перспективу. У Франції аналізи ПЛР після прибуття стануть обов’язковими. Уряд Німеччини, навпаки, підтвердив у неділю, що він хоче «почекати та подивитися». Міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) заявив у п’ятницю, що посилення правил в’їзду до Німеччини «поки не є необхідним».

Читайте також:  Перспективи розвитку економіки ЄС покращуються

Ліва партія розкритикувала цю лінію і вимагає обов’язкового ПЛР-тестування для мандрівників з Китаю в аеропортах Німеччини. «Новина про те, що майже кожен другий пасажир з Китаю отримав позитивний результат на коронавірус в аеропорту Мілана, не може не насторожувати», – заявила Катрін Фоглер, представник Лівої партії у Бундестазі з питань політики охорони здоров’я, порталу новин t-online. «Щоб з’ясувати, чи мандрівники з Китаю можуть привезти з собою раніше невідомий варіант вірусу, має сенс провести обов’язкове ПЛР-тестування з секвенуванням».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я