Як Ілон Маск втратив 200 мільярдів і своє місце у рейтингу найбагатших

105

Ілон Маск більше не найбагатша людина у світі. Йому довелося віддати свою першу позицію у списку тому, хто наступав йому на п’яти — президенту Louis Vuitton Moet Hennessy Бернару Арно. І справа не в тому, що Арно різко розбагатів ще більше. Навпаки, це Ілон багато втратив у фінансовому плані. Уяви собі, за рік статки Маска скоротилися більш ніж на 200 мільярдів доларів!

Ілон Маск більше не найбагатший на планеті

Засновник таких гігантів, як Tesla та SpaceX, уже увійшов до історії. У 2021 році він зайняв перший рядок у рейтингу найбагатших людей планети. Ілон побив усі рекорди, адже в певний момент його статки досягли небачених розмірів. 300 мільярдів доларів. Це сталося завдяки зростанню цін на акції Tesla. Але ніщо не вічне. Справи пішли гірше, і Ілон багато втратив.

Тим не менш, навіть поступившись першим місцем у рейтингу Бернару Арно, Ілон Маск встановив рекорд Щоправда, напевно, це не дуже його втішило. Ілон став рекордсменом, бо він перша людина за всю історію, яка втратила таку велику суму. За підрахунками Bloomberg, Маск втратив понад 200 мільярдів.

Близько року тому Ілон Маск був на вершині. Його стан оцінювали в 340 мільярдів доларів. Але за рік все змінилося. І зараз Ілон розпоряджається лише 146 мільярдами.

Чому Ілон Маск так «злиднів»

Експерти вважають, що фінансові втрати Ілона Маска пов’язані насамперед із його компанією Tesla. Усього за один тиждень наприкінці 2022 року цей компанія подешевшала на 80 мільярдів. Акції Tesla падають.

Крім того, Ілон зробив велике придбання, яке теж вдарило по його кишені. Бізнесмен купив Twitter, Витративши на це 44 мільярди доларів. Проте Ілон Маск не так уже й сильно відстав від Бернара Арно. Нині статки останнього оцінюють майже у 182 мільярди доларів.

Читайте також:  Дропшиппінг як бізнес в інтернеті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я