Маттіас Кепп закликав “Світлофор” до робочих рішень

8

«Усі партії покликані запропонувати громадянам конкретні вирішення майбутніх проблем».

 

Маттіас Кепп закликав «Світлофор» до робочих рішень

Керуючий директор Спілки округів Мекленбург-Передня Померанія Маттіас Кепп закликав коаліцію «Світлофор» у Берліні представити громадянам життєздатні вирішення проблем, з якими вони стикаються, замість виносити свої суперечки у зовнішній світ. «Особливо в нинішні нестабільні часи людям потрібна надійна політика, яка базується на стратегії та має послідовний план на майбутнє», – сказав Кепп у понеділок в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Шверіні.

За його словами, ця політика має тісно працювати над актуальними для громадян питаннями та відгукуватися на них. Це стосується, зокрема, заходів у сфері кліматичної та енергетичної політики. За словами Кеппа, райони не хочуть «постійно нових завдань та вимог, які постійно породжують більше адміністративної роботи».

Федеральний уряд має визнати свою відповідальність

Після того, як у неділю в Тюрінгському окрузі Зоннеберг був обраний перший у Німеччині окружний адміністратор від AfD, Кепп підкреслив, маючи на увазі місцеві вибори в Мекленбурзі-Передній Померані в 2024 році, що всі партії мають запропонувати громадянам конкретні вирішення майбутніх проблем. Однак не слід справляти враження, що всі проблеми в Німеччині можуть бути вирішені на муніципальному рівні. Багато місцевих політиків прийшли до районної ради для того, щоб змінити ситуацію у своєму районі та регіоні на краще, і втомилися бути «буферною зупинкою» для вирішення питань федеральної політики. З цієї причини федеральний уряд повинен визнати свою відповідальність і, наприклад, усунути причини втечі там, де вони виникають – у країнах походження біженців – за допомогою надійної зовнішньої та розвитку.

“Також не дуже корисно, якщо один федеральний орган влади посилається на інший, коли йдеться про питання інтеграції”, – продовжив Кепп. «Регіональне управління Північного регіону Федерального агентства зайнятості, наприклад, вказує Федеральному відомству у справах міграції та біженців (BAMF) на необхідність навчання елементарним мовним навичкам, замість запропонувати свої власні курси для усунення цієї перешкоди на шляху до працевлаштування».

Читайте також:  Чому в Німеччині 16 федеральних земель

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я