Матері та дружини російських військових вимагають зустрічі з Путіним

19

Зустрітися з президентом РФ хочуть матері та дружини російських військових. “У матерів Росії дуже багато питань”, – кажуть вони.

 

Представниці об’єднання родичів мобілізованих військовослужбовців РФ «Рада матерів і дружин» заявляють, що зустріч президента Росії з матерями солдат, що планується, — це гра на публіку. Матері та дружини російських військових вимагають зустрічі з Путіним, повідомляють ведучі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Це був такий анонімний телеграм-канал із невеликою кількістю передплатників. Якісь жінки, часто не називаючи свого імені, розповідали про долі своїх близьких та намагалися їх знайти. Тому що основна проблема це те, що губляться кінці, неможливо зв’язатися з військовослужбовцями та зрозуміти, де знаходиться той чи інший чоловік, брат, син, чоловік та інше. І на цьому тлі з’являється інформація про те, що Путін зустрічатиметься з матерями та дружинами мобілізованих. А ось ці самі жінки з «Ради матерів та дружин», там уже з’явилася у них така активістка, звуть її Ольга Цуканова, вони хочуть зустрітися з Путіним. Ми постараємося з нею зв’язатися та взяти інтерв’ю.

Дмитро Губін: На відміну від Путіна, який, зважаючи на все, з нею розмовляти не збирається.

Маша Майєрс: Вона наполягає на тому, що за ними стежать. Вона наполягає, що організовано стеження, що телефони прослуховуються. І вона наполягає на тому, що так, Володимире Володимировичу напевно зустрічатиметься, але з деякими «кишеньковими матерями», які проходитимуть суворий відсів відповідними структурами і які будуть говорити тільки те, що президенту зручно. Так от ці жінки наполягають на тому, щоби бути почутими. Вони кажуть про те, що президентові незручно.

Матері та дружини російських військових звернулися до Путіна

«Володимире Володимировичу, ви чоловік чи хто? Вистачить у вас сміливості зустрітися в очі, відкрито, з неузгодженими, не з кишеньковими вашими жінками матерями, а зі справжніми, які приїхали з різних міст за свій рахунок сюди до вас. Ми тут, у Москві, готові зустрітися з вами. Ми чекаємо Вашої відповіді. Чи ховаєтеся знову до Міноборони?

Читайте також:  Війна в Україні: ракетний обстріл житлового району

У нас чоловіки у військовій прокуратурі, чоловіки, в адміністрації президента, суцільні мужики, президент чоловік та матері на іншому боці. Ну що, мужики? Виходитимете на діалог? Чи все-таки ховатиметеся? Ми чекаємо Вашої відповіді. Ми хочемо, щоб ви прийшли на круглий стіл. Готові самі до вас прийти будь ласка. Але хочемо почути відповіді. У матерів Росії дуже багато питань. Давайте виходити з нами на діалог і вистачить нам затикати роти, які показують своїми заходами», — заявила Ольга Цуканова.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я