Мартіна Клемент – новий держсекретар з цифрових питань

18

Раніше вона працювала у Федеральному міністерстві цифрових технологій та транспорту.

 

Мартіна Клемент – новий держсекретар з цифрових питань

Юриста Мартіна Клемента призначено новим державним секретарем з цифрових питань у сенатській канцелярії Берліна. Уродженка Баварії розпочала виконання своїх обов’язків як головний директор з цифрових технологій (CDO), про що канцелярія Сенату оголосила в п’ятницю. Правлячий бургомістр Кай Вегнер (ХДС) вже призначив і привів до присяги нового держсекретаря у четвер увечері. На новій посаді Клемент відповідатиме за дигіталізацію та модернізацію адміністрації.

«Я хочу домогтися того, щоб Берлін щодня функціонував трохи краще і щоб наше місто стало здібним, інноваційним та орієнтованим на майбутнє містом на всіх рівнях», – сказала Мартіна Клемент, яка раніше працювала у Федеральному міністерстві цифрових технологій та транспорту. Модернізація та цифровізація адміністрації – це «мегазавдання» для Берліна. Берлінці мають право швидко відчути поліпшення в адміністративних послугах». Вегнер охарактеризував 42-річну Клемент як «абсолютного експерта», який принесе із собою величезний досвід.

Мартіна Клемент змінила на цій посаді попереднього головного адміністративного директора Ральфа Кляйндіка. У Твіттері Кляйндік подякував міській спільноті та адміністрації Берліна за підтримку. “Для мене це було задоволенням і честю”, – написав він у Твіттері. Він побажав своєму наступнику всього найкращого.

Читайте також:  Клаус Ледерер йде з вищої політики

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я