Джо Байден викликав замішання преси

24

Він оголосив про неіснуючу «велику прес-конференцію», яка має відбутися йому в п’ятницю.

 

Джо Байден викликав замішання преси

Президент США Джо Байден викликав замішання, оголосивши про «велику прес-конференцію». «Сьогодні вдень я матиму велику прес-конференцію. Я люблю вас усіх, але я попросив би вас піти (…)», – сказав Байден представникам преси після публічного виступу опівдні в п’ятницю (за місцевим часом). До цього преса вигукувала питання Байдена.

Проблема із заявою Байдена: про заплановану прес-конференцію нічого не було відомо. Зазвичай публічні призначення президента публікуються напередодні ввечері – у порядку денному прес-конференції не було. ЗМІ почали ламати голову над тим, чому може бути присвячена загадкова прес-конференція.

Передбачувана прес-конференція викликала зловтіху в мережі

У другій половині дня Білий дім у звичайній манері оголосив, що публічні виступи президента на сьогодні закінчено. Жодних згадок про оголошену прес-конференцію не було. Американські ЗМІ з посиланням на Білий дім повідомили, що Байден у своїй заяві послався на запис інтерв’ю з MSNBC, яке мало вийти в ефір у п’ятницю ввечері (за місцевим часом).

Передбачувана прес-конференція викликала зловтіху в мережі та підігріла дебати про вік президента. 80-річний президент регулярно викликає глузування своїми висловлюваннями. Байден увійде до Білого дому у 2021 році як найстарший президент в історії. Тиждень тому демократ оголосив, що балотуватиметься на другий термін на виборах наступного року. На виборах через півтора року Байдену буде 81 рік, а наприкінці можливого другого терміну йому буде 86 років.

Читайте також:  Позов проти Трампа знову подала Джин Керрол

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я