Майк Пенс зняв свою кандидатуру з виборів

12

Будучи віце-президентом, його віддали Дональду Трампу, але коли справа доходить до штурму Капітолію, Майк Пенс відмовляється. Наразі республіканець знімає свою кандидатуру на пост президента США. Його кампанія так і не набула належного розвитку, але він пропонує виборцям поради про те, яким має бути майбутній господар Білого дому.

Майк Пенс зняв свою кандидатуру з виборів

Колишній віце-президент США Майк Пенс зняв свою кандидатуру з виборів. «Зараз не мій час», – заявив він на заході у Лас-Вегасі. «Після довгих молитов та роздумів я вирішив призупинити свою президентську кампанію». Пенс не став давати рекомендації щодо вибору, але закликав обрати того, хто зможе звернутися на краще в людях і вести їх за собою «цивілізовано».

Пенс багато років був заступником колишнього президента США Дональда Трампа. Наразі Трамп є фаворитом у боротьбі за президентську номінацію від Республіканської партії на виборах наступного року. Від демократів – президент Джо Байден, який хоче балотуватися знову.

Штурм Капітолію призвів до розриву з Трампом

Пенс вступив у президентські перегони у червні, кинувши виклик своєму колишньому начальнику серед республіканців. Однак його кампанія так і не набула належного розвитку. Цей архіконсервативний політик та євангельський християнин був вірним помічником Трампа протягом чотирьох років перебування у Білому домі. Проте штурм Капітолію 6 січня 2021 року призвів до розриву між двома республіканцями.

Тоді Пенс відмовився від вимоги Трампа заблокувати підтвердження конгресом перемоги демократа Байдена на президентських виборах 2020 року. З того часу Пенс неодноразово різко критикував Трампа і заявляв, що не можна допустити, щоб правий популіст знову став президентом. Нікому, хто ставить себе вище за Конституцію США, не повинно бути дозволено стати президентом США, неодноразово попереджав він.

Читайте також:  Ще більше секретних документів виявлено у приватному будинку Байдена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я