Боротьба з антисемітизмом: Партії сперечаються про методи

13

Якими є правильні заходи боротьби з антисемітизмом? У ХДС та СДПН у Берліні погляди на це питання в деяких випадках значно розходяться.

Боротьба з антисемітизмом: Партії сперечаються про методи

Боротьба з антисемітизмом: Партії сперечаються про методи

У ХДС та СДПН існують зовсім різні уявлення про те, як має виглядати боротьба з антисемітизмом. Експерт із внутрішніх справ ХДС Дреггер закликає до розробки нової стратегії, але зустрічає серйозний опір. У вихідні Дреггер виступив у газеті «Tagesspiegel» із критикою того, що дорогі профілактичні програми, які фінансуються з бюджету, залишаються безуспішними. Окрім іншого, він закликав посилити реакцію на антисемітські висловлювання молоді.

Представник СДПН з питань інтеграційної політики Оркан Оздемір звинуватив Дреггера в тому, що він не має уявлення про те, як працює профілактика, а саме шляхом зміцнення довіри в потенційно антисемітських цільових групах. Репресії мають застосовуватися лише тоді, коли злочини вже скоєно, цитує депутата від СДПН газета Berliner Morgenpost (Середовище). Оздемір вказав на так званий феномен запобігання. Ніхто не може сказати, що сталося б, якби не було виконано роботу останніх років.

Критика на адресу Дреггера виходить і від голови Кройцберзької ініціативи боротьби з антисемітизмом Дервіша Хізарчі. За його словами, після нападу ХАМАСу на Ізраїль його група постійно працює. Вони проконсультували 300 вчителів та взяли участь у десятках семінарів.

Сенатор із соціальних питань та інтеграції Кансель Кізілтепе (СДПН) вже відкинула критику Дреггера. Дреггер же залишився на своїй думці: у розмовах з представниками арабської громади він неодноразово переконувався в тому, як «блокуються» теми Ізраїлю та ХАМАС, заявив він в інтерв’ю газеті Berliner Morgenpost. «З огляду на ситуацію в місті, ми маємо всі підстави перевірити всі заходи на міцність».

Читайте також:  Бербок на сході України – вперше з початку війни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я