Канцлер Шольц попросив допомоги у лідера ХДС Мерця

10

У листі канцлер просить Мерца про співробітництво у сфері міграційної політики, зокрема про схвалення законодавчого пакету, спрямованого на прискорення репатріації біженців.

Канцлер Шольц попросив допомоги у лідера ХДС Мерця

Канцлер Шольц попросив допомоги у лідера ХДС Мерця

Лідер ХДС Фрідріх Мерц (67) запропонував канцлеру Олафу Шольцю (65, СДПН) свою підтримку у боротьбі з нелегальною міграцією – і Шольц повірив лідерові опозиції на слово! Перед тим, як закон буде прийнятий кабінетом міністрів у середу, канцлер закликає лідера опозиції погодитися з планами.

«Для мене важливо, щоб федеральний уряд, землі та опозиція разом дійшли згоди про помітне скорочення нелегальної міграції до Німеччини»– Заявив Шольц.

За його словами, цього року слід очікувати близько 300 тис. біженців. З урахуванням одного мільйона біженців з України протягом двох років у Німеччині шукатимуть захисту понад 1,5 млн осіб.

Шольц: «Громадяни нашої країни справедливо очікують, що кількість тих, хто приїжджає до нас без перспективи отримати право на перебування, швидко та значно скоротиться».

У листі канцлер наголошує, що багато заходів будуть вітатись і у федеральних землях, що знаходяться під управлінням ХДС, і вже було вирішено у рамках Конференції прем’єр-міністрів. Зокрема, канцлер згадує про використання грошових карток замість готівкових платежів для біженців та про громадські роботи для прохачів притулку. Сам він “однозначно підтримує ці пропозиції”.

У листі канцлер дякує лідеру ХДС за «готовність до конструктивної співпраці з федеральним урядом щодо нелегальної міграції».

Читайте також:  В умовах міграційної кризи ХДС/ХСС закликає до рішучих дій

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я