Голлівудські сценаристи розпочали страйк

34

Сценаристи вимагають, зокрема, підвищення заробітної плати та збільшення надбавок на медичну та пенсійну допомогу. Страйк може паралізувати багато кіно- та телепроектів.

 

Голлівудські сценаристи розпочали страйк

У Голлівуді профспілка сценаристів оголосила страйк після безуспішних переговорів щодо покращення умов праці. Голлівудські сценаристи розпочали страйк: він розпочався о 00:01 вівторка, оголосила розташована в Лос-Анджелесі Гільдія сценаристів Америки (WGA) у Твіттері пізно ввечері у понеділок (за місцевим часом).

Рішення було прийнято після шести тижнів переговорів із кількома американськими провайдерами потокового мовлення, такими як Netflix та Disney. Страйк тепер може паралізувати багато кіно- та телепроектів у Голлівуді.

Комітет з переговорів розпочав процес із наміром досягти справедливої ​​угоди, йдеться у повідомленні. Проте відповіді студій були «вкрай неадекватними, враховуючи екзистенційну кризу, в якій опинилися наші сценаристи».

Вимога підвищення зарплати та покращення умов праці

Профспілка сценаристів веде переговори про новий контракт із Альянсом продюсерів кіно та телебачення із середини березня. Сценаристи вимагають, серед іншого, підвищення зарплати, покращення умов праці та збільшення допомоги на медичне та пенсійне забезпечення. На голосуванні в середині квітня члени профспілки переважною більшістю голосів (майже 98%) висловилися за страйк, якщо переговори не дадуть результату до 1 травня.

Востаннє профспілка авторів загрожувала страйком у 2017 році. Після кількох тижнів переговорів між двома сторонами в останній момент було досягнуто згоди про новий контракт. У 2007/2008 роках сценаристи навіть оголошували страйк на 100 днів. Страйк практично паралізував Голлівуд: було зупинено зйомки понад 60 телешоу, відкладено кінопроекти та скасовано гала-шоу. Фінансові втрати індустрії розваг оцінювалися у сотні мільйонів доларів.

Читайте також:  у шлунку дитини виявили 8 ембріонів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я