Австралія різко обмежила електронні сигарети

100

За словами міністра охорони здоров’я Австралії, особливо молоді люди, які займаються ширянням, часто потім курять звичайні цигарки. Вейпінг став «найбільшою лазівкою в історії Австралії».

 

Австралія різко обмежила електронні сигарети

Австралія вживає рішучих заходів проти куріння. У вівторок міністр охорони здоров’я Марк Батлер оголосив, що в країні заборонять імпорт усіх вейпів, не призначених для аптек. Австралія різко обмежила електронні сигарети: будуть заборонені не лише одноразові електронні сигарети, а й певні упаковки та аромати – переважно для захисту молоді.

“Більше ніяких смаків жуйки, жодних рожевих єдинорігів або електронних сигарет, замаскованих під маркери, щоб діти могли ховати їх у пеналах”, – сказав Батлер. «Натомість у нас буде проста упаковка, із простими смаками».

Вейпінг став «найбільшою лазівкою в історії Австралії». Він сказав, що країна не допустить, щоб прогрес, досягнутий у скороченні споживання тютюну, був «зведений нанівець новою загрозою» для здоров’я населення.

Міністр охорони здоров’я: не стоятимемо осторонь

«Вейпінг був проданий урядам та спільнотам у всьому світі як терапевтичний продукт, який допомагає курцям зі стажем кинути палити», – зазначив міністр. Натомість, за його словами, особливо молоді люди, які палять вейп, утричі частіше починають курити звичайні цигарки. «Цьому має бути покладено край. Ми не будемо не діяти, допоки вейпінг створює ще одне покоління нікотинових наркоманів».

Одноразові електронні сигарети також викликають суперечки в Німеччині – в основному через їхню погану екологічну репутацію. У березні Бундесрат (верхня палата німецького парламенту) виступив за заборону одноразових електронних сигарет на рівні ЄС. На сайті Федерального міністерства охорони навколишнього середовища йдеться: «Ні акумулятор, ні рідина не можуть бути замінені. Це робить одноразові електронні сигарети недовговічним непридатним продуктом, який є марною витратою ресурсів з екологічної точки зору».

Читайте також:  Місяць утворився при зіткненні небесних тіл

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я