Facebook збирається розблокувати Трампа

31

Після штурму Капітолію США у січні 2021 року тодішнього президента США було заблоковано у Facebook та Instagram. Тепер гурт “Мета”, мабуть, подумує про те, щоб знову впустити політика у свій “Мета-всесвіт”.

 

Facebook повідомив, що збирається розблокувати Трампа

Платформи Facebook та Instagram хочуть «швидко ухвалити рішення про відміну блокування колишнього президента США Дональда Трампа». Хоча це ще не офіційне повідомлення, але зважаючи на все, Facebook дійсно збирається розблокувати Трампа. Про це повідомив віце-президент материнської компанії Facebook Meta Нік Клег у кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Швейцарія. Рішення буде оголошено найближчим часом, сказав він.

Клегг зазначив, що блок щодо Трампа було введено лише на два роки. Інтернет-компанія призупинила діяльність Трампа після його висловлювань з приводу штурму Капітолію США 6 січня 2021 року та подальших дебатів щодо ролі обраного президента у цих подіях. Клегг стверджував у Давосі, що Meta зобов’язана вирішити спірні дискусії на своїх платформах.

Демократи попросили продовжити термін дії блокування

Клегг офіційно відповідає за прийняття рішень у Мета. Наглядовий орган групи наполягав на обмеженні та блокуванні у 2021 році. Колишній заступник прем’єр-міністра Великої Британії від ліберал-демократів є головним лобістом компанії Meta. Представники демократів США у січні прямо попросили Мету продовжити заборону на аккаунт Трампа. На їхню думку, Трамп продовжує поширювати позиції, які є шкідливими для демократії всього світу.

Тим часом Twitter вже дозволив Трампу повернутися в мережу в листопаді – після того, як американський мільярдер Ілон Маск очолив соціальну мережу. Однак Трамп не прийняв подарунка – він залишився вірним власної мережі – Truth Social, віддавши перевагу платформі, яку він сам заснував. Тим часом там у нього близько 4,6 мільйона передплатників – та Бог кожному, як кажуть.

Читайте також:  Мільярдер Мілчан дає свідчення проти Нетаньяху

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я