Таїланд молиться за принцесу Баджракітіябха

31

У середині грудня старша дочка короля раптово знепритомніла. З того часу принцеса Баджракітіябха знаходиться в комі.

 

Таїланд молиться за принцесу Баджракітіябха

Через місяць після раптової клінічної смерті тайської принцеси країна переживає за можливу спадкоємницю престолу – весь Таїланд молиться за принцесу Баджракітіябха.

Старша дочка короля Маха Ваджиралонгкорна знепритомніла в середині грудня у північно-східному місті Накхон Ратчасіма, коли вигулювала своїх собак. 44-річну дівчину, яку ласкаво називали «принцеса Па», було доставлено повітрям до Меморіального шпиталю короля Чулалонгкорна в Бангкоку. Вона знаходиться в комі, але про її точний стан відомо небагато.

У початковій заяві палац говорив про проблеми із серцем. У ньому йшлося, що Баджракітіябха знаходиться на устаткуванні для підтримки роботи серця, легень та нирок. Нещодавно сайт повідомив, що принцеса продовжує перебувати у непритомному стані. Як причину було названо серцеву аритмію, викликану бактеріальною інфекцією.

Багато людей моляться за принцесу у лікарні

Вівтар із портретом принцеси та помаранчевим королівським прапором був встановлений у лікарні протягом кількох тижнів. Знову й знову люди покладають туди квіти помаранчевих відтінків, моляться та схиляються перед її образом. Помаранчевий – колір народження Баджракітіябхі: вона народилася у четвер, який у Таїланді асоціюється з цим кольором.

Прихильники чекають на новини перед лікарнею поряд із фотографіями принцеси. Лікарня суворо охороняється співробітниками поліції. У храмах по всій країні люди також моляться перед її портретом. Через занепокоєння про Баджракітіябха новорічні свята в Бангкоку були набагато менш галасливими та барвистими, ніж зазвичай.

Принцеса Баджракітіябха – Доктор права, походить від першого шлюбу нинішнього короля (70). З 2012 до 2014 року вона була послом своєї країни в Австрії. Деякий час вона працювала в Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. За словами спостерігачів, вона входила до ближнього кола короля протягом багатьох років і вважається його можливим наступником. Королівська сім’я є надзвичайно важливим політичним та соціальним інститутом у Таїланді.

Читайте також:  Відрядження державних турецьких імамів до Німеччини має бути припинено

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я