Федеральна поліція: Значне зростання несанкціонованих в’їздів

20

2022 року різко зросла нелегальна міграція до Німеччини. Більшість несанкціонованих в’їздів стосується кордону з Австрією. Спілка говорить про кризу.

 

Федеральна поліція: Значне зростання несанкціонованих в’їздів

Федеральна поліція зафіксувала у 2022 році більше несанкціонованих в’їздів до Німеччини, ніж будь-коли за останні кілька років. За даними відомства, що відповідає за охорону кордонів, минулого року до Німеччини без дозволу в’їхали 91 986 осіб. Попереднього року, на який ще більше вплинули обмеження на поїздки, запроваджені пандемією корони, Федеральна поліція зареєструвала 57 637 несанкціонованих в’їздів.

У 2022 році значне зростання спостерігалося у другій половині року. Якщо в січні було виявлено 4436 осіб, які в’їхали в країну без дозволу, то в жовтні ця цифра склала понад 13 000 несанкціонованих в’їздів, а в грудні таких в’їздів без дозволу було близько 8600. Головне управління федеральної поліції зазначило, що випадки, коли несанкціонується до в’їзду на федеральну територію, не включені до цієї статистики.

«Найвищий рівень за останні шість років»

«Висновки, зроблені Федеральною поліцією на 2022 рік у цьому контексті, є найвищим рівнем за останні шість років», – йдеться у повідомленні агентства безпеки.

Більшість несанкціонованих в’їздів було зафіксовано на кордонах. У відповіді федерального уряду на письмове запитання прес-секретаря з внутрішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС Олександра Трома (ХДС) йдеться, що до кінця листопада 2022 року на сухопутних кордонах було виявлено понад 71 500 несанкціонованих в’їздів. Той факт, що найбільша частина з них – 20 717 в’їжджають – була виявлена ​​на кордоні з Австрією, ймовірно, також пояснюється стаціонарним внутрішнім прикордонним контролем, який проводиться там як виняток із правил Шенгенської угоди. Той факт, що федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) розширила ці заходи контролю, викликав критику з боку зелених.

Читайте також:  "Зелені" та "ліві" домовилися про реформу управління

Зі списку, який є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur, також випливає, що за той же період на кордоні з Чехією було зареєстровано 15 488 випадків несанкціонованого в’їзду, а на польсько-німецькому кордоні – 13 640 випадків.

«Світлофорна Німеччина не контролює несанкціоновану міграцію»

“Дані Федеральної поліції підтверджують те, про що ми попереджали вже кілька місяців: світлофорна Німеччина не контролює несанкціоновану міграцію”, – сказав Тром. Муніципалітетам залишається самостійно боротися із наслідками цієї кризи. Вони не могли сподіватися на допомогу федерального уряду, «бо Ненсі Фезер навіть досі заперечує, що ми знову перебуваємо в центрі міграційної кризи».

За даними Федеральної поліції, минулого року також збільшилася кількість виявлених контрабандистів. Порівняно з попереднім роком їх кількість зросла з 2132 до 2728. В даний час федеральний уряд обговорює реформу закону, що регулює завдання та повноваження федеральної поліції.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я