Лист Фезеру: депортуйте злочинців до Афганістану

13

Олександр Тром, представник із внутрішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС, закликав федерального міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) знову дозволити депортацію злочинців та ісламістських загроз до Афганістану.

У листі міністру, який є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur, йдеться, що Туреччина повертає афганців на батьківщину літаком, що аеропорт Кабула відкритий і що федеральний уряд нарешті знайшов прагматичні рішення щодо прийому колишніх військовослужбовців місцевих сил і людей, які перебувають у особливій небезпеці. з Афганістану.

На цьому тлі член парламенту Баден-Вюртемберга від ХДС написав учора вдень федеральному міністру внутрішніх справ, що неможливо пояснити населенню Німеччини, що навіть «індивідуальні депортації у серйозних та загрозливих випадках безпеці» не повинні бути можливі. Його колега по партії, міністр міграції землі Баден-Вюртемберг Маріон Гентгес, і Фезер уже деякий час сперечаються про те, як слід чинити у таких випадках.

Депортація в даний час припинено

Гентгес намагається домогтися депортації засудженого ґвалтівника з Іллеркірхберга до Афганістану. Федеральний уряд відмовляється і вказує, що депортацію до Афганістану було припинено у серпні 2021 року. Причина цього – ситуація із безпекою на місцях.

У своєму листі до Фезера Тром також різко критикує його. Він пише: «Своєю бездіяльністю ви допускаєте подальшу небезпеку для місцевого населення і наражаєте на ризик прийняття і готовність допомогти з боку нашого населення». Нинішній уряд Афганістану справді є «важким партнером», визнав він. Проте, за його словами, переговори з талібами ведуться у різних районах.

До того, як півтора роки тому войовничі ісламісти-таліби відновили контроль над столицею Кабулом, землі за підтримки федеральної поліції регулярно депортували до Афганістану злочинців, ісламістських екстремістів та інших осіб, яким було відмовлено у наданні притулку – виключно чоловіків.

Читайте також:  Ізраїль погодився відкласти наземний наступ на Газу

За даними федерального уряду, на кінець червня 2022 року в Німеччині проживало загалом 26682 вихідця з Афганістану, зобов’язаних залишити країну. Однак у більшості з них є так званий Дульдунг. Толерантні особи, як і раніше, зобов’язані залишити країну, але їм дозволено тимчасово залишатися в Німеччині, оскільки вони не можуть бути депортовані. Зазвичай це пов’язано з відсутністю у них документів, що засвідчують особу, або захворювання, яке неможливо вилікувати в країні походження.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я