Ліві шукають нову стратегію

17

Сахра Вагенкнехт планує започаткувати нову партію – і піддає свою стару партію випробуванням. Керівництво хоче протиставити цьому чіткіший профіль.

 

Ліві шукають нову стратегію

Ліві шукають нову стратегію: у розпал суперечки з депутатом Сахрою Вагенкнехт керівництво Лівої партії намагається посилити профіль партії та підготувати ґрунт для повернення до Бундестагу у 2025 році. Голови партії Янін Віслер і Мартін Ширдеван представили стратегічний документ щодо «повернення», як повідомив у середу портал новин T‑Online. Ключовими пунктами документа є залучення 10 000 нових членів до 2025 року – остання цифра становила близько 54 000 – та різке дистанціювання від програм AfD. Представник партії підтвердив цей план.

«Зараз ми маємо провести підготовку до виборів до Бундестагу», – сказав Віслер порталу. «Завдяки плану роботи для цього було створено стабільну загальну основу». За її словами, документ одноголосно ухвалили виконавчий комітет на вихідних. Згідно з документом, мета – прояснити спірні моменти у зовнішній політиці та зробити ще актуальнішим питання про перерозподіл. Партія хоче продовжити свою чітку прихильність до соціальної політики, а також захисту клімату.

При цьому вона дистанціюється від політичного курсу Вагенкнехт та її прихильників. Вагенкнехт розглядає можливість заснування конкуруючої партії та хоче розкрити свої карти до кінця року. Тому на вихідних керівництво партії зажадало, щоб вона повернула свій мандат у Бундестазі.

Ширдеван сказав порталу, що від лівих чекають ясності та сміливості вступити в конфлікт із багатими та корпораціями. «Ми протиставимо агітації правих, а також організованому зневірі від політики світлофорної коаліції новий старт, який знову дасть людям надію».

Читайте також:  Союзні політики в Бундестазі публічно освідчуються в коханні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я