Ліві критикують плани створення “Альянсу Сари Вагенкнехт”

11

“Альянс Сари Вагенкнехт” настає. Берлінські ліві ставляться до цього критично і звинувачують депутата в егоїзмі.

Ліві критикують плани створення "Альянсу Сари Вагенкнехт"

Ліві критикують плани створення «Альянсу Сари Вагенкнехт». Берлінська Ліва партія критично ставиться до планів створення «Альянсу Сари Вагенкнехт» і не очікує великої підтримки у лавах своїх членів.

Як соціальна опозиція, ліві прикладають руку до рани. «І ми, природно, очікуємо, що наші обрані депутати, чи то у федерації, чи в штаті, візьмуть у цьому участь». Крім того, за його словами, у зв’язку з катастрофічною політикою «світлофора» у всіх лівих депутатів бундестагу зараз є важливіші справи, ніж витрачати час та сили на створення іншої партії. «Ми припускаємо, що лише дуже мало хто з наших членів приєднається до дифузного его-проекту Вагенкнехт», – заявив Ширмер.

У четвер в офісі лівого політика підтвердили, що об’єднання “Бюндніс Сара Вагенкнехт” буде офіційно представлене у понеділок. Вона вже зареєстрована кілька тижнів тому і розглядається як провісник створення власної партії Вагенкнехт, яка могла б поєднувати ліву соціальну політику із суворою політикою надання притулку та відмовою від надто жорсткого захисту клімату.

Читайте також:  Російська ракета потрапила до клініки в Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я