Ліва партія Тюрінгії стала на бік України

12

Усередині лівих ведуться суперечливі дебати про позицію щодо російської агресивної війни в Україні, які неодноразово підігріваються насамперед позицією депутата Бундестагу Сахри Вагенкнехт.

 

Ліва партія Тюрінгії стала на бік України

Ліва партія Тюрінгії після тривалого обговорення прояснила свою позицію щодо війни в Україні. Більшістю голосів на партійній конференції у Земмерді було прийнято пропозицію, яка звинувачує Росію у розв’язанні агресивної війни проти України в порушення міжнародного права. За пропозицією російський режим Володимира Путіна несе повну відповідальність за війну, а Україна має право захищатися.

Ліві продовжують критично ставитися до постачання зброї до України. Потрібні ефективні санкції проти Росії, які фактично ускладнюють фінансування війни, а також серйозні дипломатичні ініціативи. Ліві критикують переозброєння бундесверу.

Лідер партії Мартін Ширдеван підтримав резолюцію, прийняту в неділю в Земмерді, з якою Льові солідарні з Україною, яка зазнала нападу. «Російській армії нічого робити в Україні, вона має піти», – сказав Ширдеван. «Виходячи з цього базового розуміння, ми можемо сперечатися про всі детальні питання».

Усередині лівих ведуться суперечливі дебати про позицію щодо російської агресивної війни в Україні, які неодноразово підігріваються насамперед позицією депутата Бундестагу Сахри Вагенкнехт. Ширдеван зажадав покласти край постійному самоспокусенню лівих. Зацикленість на Вагенкнехт, яка не виключає можливості створення нової партії, «шкодить тисячам активних членів лівих», сказав Ширдеван в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. Тому Вагенкнехт має швидко порозумітися.

Читайте також:  X-Posts про атаку на Ізраїль: Комісія ЄС вимагає відповідей

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я