У Росії надто мало боєприпасів та ракет

26

За даними британської військової розвідки, російські війська в Україні зазнають нестачі боєприпасів і ракет. Десятки тисяч новобранців було мобілізовано з жовтня. “Незважаючи на полегшення безпосереднього браку особового складу, дефіцит боєприпасів, швидше за все, залишається найбільш суттєвим стримуючим фактором для російських наступальних операцій”, – йдеться у повідомленні Міністерства оборони Великобританії.

Через обмежену доступність крилатих ракет Росія також обмежила свої удари ракетами далекого радіусу дії по українській інфраструктурі приблизно до одного разу на тиждень, йдеться в повідомленні. Запаси артилерійських боєприпасів є недостатніми для проведення великих наступальних операцій. Це пов’язано з тим, що для оборони на фронті щодня потрібна велика кількість снарядів та ракет.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді.

Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Стосовно соратників Навального порушили кримінальні справи за статтею про «фейки»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я