Лінднер відкидає плани будівництва нової будівлі Міністерства фінансів

16

Федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер не хоче дотримуватися колишніх планів щодо розширення свого міністерства. «Нам бракує доступного житла. Тому немає сенсу використовувати дефіцитний простір для нових міністерств», – сказав лідер ВДП в інтерв’ю Bild. «Натомість ми тепер вивчатимемо питання про те, чи не можна створити житло тут».

Учора ввечері міністерство фінансів заявило, що плани будівництва нової будівлі переглядаються з метою їхнього перегляду.

«Бажаний, але не потрібний проект»

Плани будівництва прибудови до Міністерства фінансів на берлінській вулиці Вільгельмштрассе розробляються з 2019 року. Будівництво знаходиться у стадії проектування. У ході суперечки про бюджет федерального уряду Лінднер нещодавно поставив під сумнів аналогічну прибудову до відомства канцлера, для якої вже розпочалася підготовка до будівництва.

Він стверджував, що після кризи в Короні охочих працювати на переїзді стало значно більше ніж раніше. У Міністерстві фінансів, наприклад, 65 відсотків працівників «гнучко підходять до вибору місця роботи». Це означає, що офісний простір може використовуватися по-різному, а також бути обмеженим. «Ми маємо вибратися з боргів. Для цього я також переусвідомлюю бажані, але непотрібні проекти», – сказав Лінднер в інтерв’ю Bild. «Тому я ставлю під сумнів заплановану нову будівлю для Міністерства фінансів».

Йшлося про 600–800 мільйонів євро.

Початкова ідея розширення будівлі полягала у централізованому розміщенні співробітників, які раніше працювали у шести інших місцях у столиці. Будівля мала коштувати від 600 до 800 мільйонів євро і бути збудована не раніше 2025 року. Планування було доручено у 2019 році тодішньому міністру фінансів, а нині канцлеру Олафу Шольцю.

Представник міністерства фінансів заявив минулої п’ятниці, що в ході обговорення поточного бюджету всі проекти федерального уряду мають бути розглянуті «на предмет їхньої значущості та економічної ефективності». Це стосується проектів Федерального міністерства фінансів.

Читайте також:  Лінднера переобрано на посаду лідера ВДП

2021 року берлінське архітектурне бюро Staab виграло так званий конкурс на реалізацію проекту розширення будівлі Міністерства фінансів. Згідно з їхніми планами, мала бути побудована енергоефективна будівля, в якій мало використовуватися багато дерева.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я