Лінднер бачить мало можливостей для подальшого полегшення

13

Міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП) на даний час практично не бачить фінансової свободи для подальшого полегшення становища. Відповідаючи на запитання, чи кінець черги досягнуть на допомогу, він сказав газеті Neue Osnabrücker Zeitung (п’ятниця): «Для гальмування цін і допомоги у важких ситуаціях є до 200 мільярдів євро. Ми використовуватимемо ці гроші найближчими роками». Крім того, за його словами, до 2024 року надано 50 мільярдів євро податкових пільг для громадян. «Тому наступного року ми матимемо величезний дефіцит фінансування спільного уряду. Ми дійшли до краю, далі я не піду».

На його думку, гальмування цін може стримати інфляцію. Однак у довгостроковій перспективі Німеччині доведеться знову набути соціального процвітання, сказав Лінднер. «Ми просто стаємо колективно біднішими. Тому ми маємо зміцнювати нашу конкурентоспроможність, щоб наша економіка могла платити вищі зарплати за рахунок продажу якісніших товарів та послуг». Але спочатку, за його словами, необхідно отримати прибуток, перш ніж братися до розподілу.

Федеральний уряд ухвалив рішення про численні пільги для компаній та громадян, оскільки ціни, особливо на енергоносії, значно зросли з початку війни в Україні в лютому.

Читайте також:  "Сподіваюся, ми триматимемо язики за зубами"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я