Лікарня в Сіетлі подала до суду на прокуратуру Техасу у зв'язку з розслідуванням за межами штату справи про ґендерно-стверджуючий догляд за підлітками

5

Цього місяця одна з лікарень Сіетла подала петицію проти Генеральної прокуратури Техасу, намагаючись зупинити вимогу прокуратури видати інформацію про дітей, які проживають у Техасі та звернулися за ґендерно-стверджувальною допомогою.

Лікарня в Сіетлі подала до суду на прокуратуру Техасу у зв'язку з розслідуванням за межами штату справи про ґендерно-стверджуючий догляд за підлітками

Згідно з заявою, поданою 7 грудня, управління запитувало «документи та інформацію» про мешканців Техасу, які проходили лікування в Дитячій лікарні Сіетлу, та «лікарів, пов'язаних із лікарнею».

Зокрема, офіс запитує «інформацію про діагнози, призначені ліки, лабораторні дослідження та протоколи лікування, використані лікарями при лікуванні окремих пацієнтів у період з 1 січня 2022 року до теперішнього часу», йдеться у клопотанні.

«Закон штату Вашингтон категорично забороняє лікарні Seattle Children's відповідати на ці вимоги», – йдеться у петиції, поданій до округу Тревіс, штат Техас. «Крім того, вимоги є неконституційною спробою розслідувати та обмежувати потенційну міждержавну торгівлю та поїздки жителів Техасу, які бажають отримати медичну допомогу в іншому штаті», – йдеться у заяві. Лікарня також заперечила юрисдикцію Генеральної прокуратури Техасу.

У заяві для CNN представник лікарні сказав: «Дитяча лікарня Сіетла вдалася до юридичних дій, щоб захистити приватну інформацію про пацієнтів, пов'язану з послугами гендерно-ствердного догляду в нашій організації, яку запитує генеральний прокурор Техасу. Дитяча лікарня Сіетла дотримується закону щодо всіх медичних послуг. У зв'язку з активним судовим процесом ми не можемо давати подальші коментарі зараз».

У п'ятницю CNN звернувся за коментарем до офісу генерального прокурора Техасу Кена Пакстона, але відповіді поки не отримав.

Минулого року Пакстон оголосив, що хірургічні операції з підтвердження статі у дітей та призначення ліків, що впливають на статеве дозрівання, вважаються «жорстоким поводженням з дітьми», і багато хто розцінив це як нападки на дітей-трансгендерів, повідомляє CNN.

Читайте також:  Винесено вердикт у справі про ненавмисне вбивство парамедиків з Колорадо, звинувачених у смерті Елайджі Макклейна

У відповідь на це Гов Техас Грег Ебботт доручив Департаменту у справах сім'ї та захисту населення штату «провести швидке та ретельне розслідування всіх повідомлень про випадки подібних жорстоких процедур у штаті Техас».

Але захисники прав ЛГБТК подали до суду та до вересні 2022 року окружний суддя ухвалив, що штат не може проводити розслідування щодо батьків, які надають гендерно-стверджуючий догляд, якщо їхні діти та ці сім'ї входять до однієї з груп, які подали позов проти штату, повідомляв раніше CNN.

Сара Смарт із CNN зробила свій внесок у підготовку цього репортажу.

Представник штату Крістіан Мануель, Д-Бомонт, виступає на підтримку, коли активісти ЛГБТК+ протестують проти законопроекту Сенату 14 у Капітолії Техасу, п'ятниця, 12 травня 2023 року, в Остіні, штат Техас.  SB14 забороняє гендерно-стверджувальну медичну допомогу для дітей-трансгендерів.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я